-

Dovolená Khao Lak

Khao Lak

Dovolená Khao Lak - ilustrační foto
Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Khao Lak a sami se přesvědčte, proč je dovolená v Khao Laku v Thajsku mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Dovolená Khao Lak - informace

Khao Lak je mimořádně vhodným thajským letoviskem pro ničím nerušenou dovolenou a absolutně dokonalou relaxaci. Pláže, které letovisko obklopují, jsou dlouhé desítky kilometrů, sněhobílé s velice jemným pískem a téměř liduprázdné. Na pobřeží najdete bílé vápencové skály, vodopády, neporušenou džungli a rybářské vesničky. Pobřeží má výhodnou polohu a nabízí mnoho dosud neobjevených krás přírody. Velkým lákadlem pro turisty jsou národní přírodní parky Lam Ru a Khao Sok plné exotiky. Jejich území pokrývá monzunový prales a strmé útesy, nad kterými se tyčí hory až do výšky 1000 m.n.m. Můžete zde mimo jiné zahlédnout největší rostlinu na světě - reflézii, dále nosorožce, slony, gibony a medvědy či tygry. Z letiště v Phuketu je letovisko vzdáleno asi hodinu jízdy autobusem.

Kam jinam v Thajsku na dovolenou?

Khao Lak není jedinou oblastí, kde se dá v Thajsku prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Thajska i na následující místa: Bangkok, Ko Chang, Ko Lanta, Ko Samui, Krabi, Pattaya, Phi Phi, Phuket.