-

Dovolená Ko Chang

Ko Chang

Dovolená Ko Chang - ilustrační foto
Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Ko Chang a sami se přesvědčte, proč je dovolená na Ko Changu v Thajsku mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Dovolená Ko Chang - informace

Ko Chang je hornatý ostrov nacházející se v jihovýchodní části Siamského zálivu u hranic s Kambodžou. Celý ostrov a dalších 47 převážně neobydlených ostrovů patří do Národního mořského parku. Ostrov je téměř celý pokryt bujným deštným tropickým pralesem, který v sobě skrývá mnoho druhů ptáků a zvláštních druhů opic, jako jsou například makakové. V džungli se ukrývá i mnoho vodopádů, místní nádherné pláže pokryté jemným bílým pískem vypadají jakoby se vynořily samy z džungle. K těm nejkrásnějším patří určitě pláž Hat Sai Kaew. Zde najdete kvalitní plážové restaurace, stylové obchůdky, masážní centra, internetové kavárny a půjčovny kol, motocyklů a automobilů. Díky bohatému výběru dopravních prostředků lze ostrov a jeho krásy objevovat na mnoho způsobů. Pro odvážnější samozřejmě nechybí možnost pěšího trekkingu do vnitrozemí.

Kam jinam v Thajsku na dovolenou?

Ko Chang není jedinou oblastí, kde se dá v Thajsku prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Thajska i na následující místa: Bangkok, Khao Lak, Ko Lanta, Ko Samui, Krabi, Pattaya, Phi Phi, Phuket.

Další sekce katalogu Ko Chang

Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce na Ko Chang jsou prezentovány v sekci Ko Chang first minute.