-

Dovolená Ko Chang

Ko Chang

Dovolená Ko Chang - ilustrační foto
Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Ko Chang a sami se přesvědčte, proč je dovolená na Ko Changu v Thajsku mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Dovolená Ko Chang - informace

Ko Chang je hornatý ostrov nacházející se v jihovýchodní části Siamského zálivu u hranic s Kambodžou. Celý ostrov a dalších 47 převážně neobydlených ostrovů patří do Národního mořského parku. Ostrov je téměř celý pokryt bujným deštným tropickým pralesem, který v sobě skrývá mnoho druhů ptáků a zvláštních druhů opic, jako jsou například makakové. V džungli se ukrývá i mnoho vodopádů, místní nádherné pláže pokryté jemným bílým pískem vypadají jakoby se vynořily samy z džungle. K těm nejkrásnějším patří určitě pláž Hat Sai Kaew. Zde najdete kvalitní plážové restaurace, stylové obchůdky, masážní centra, internetové kavárny a půjčovny kol, motocyklů a automobilů. Díky bohatému výběru dopravních prostředků lze ostrov a jeho krásy objevovat na mnoho způsobů. Pro odvážnější samozřejmě nechybí možnost pěšího trekkingu do vnitrozemí.

Kam jinam v Thajsku na dovolenou?

Ko Chang není jedinou oblastí, kde se dá v Thajsku prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Thajska i na následující místa: Bangkok, Khao Lak, Ko Samui, Krabi, Pattaya, Phuket.