-

Dovolená Krabi

Ao Nang

Dovolená Ao Nang - ilustrační foto
Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Ao Nang a sami se přesvědčte, proč je dovolená na Krabi v Thajsku mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Krabi

Dovolená Krabi - ilustrační foto
Dovolená v turistickém resortu Krabi znamená hlavně spoustu slunce, prohřáté a čisté moře, povalování na pláži či u hotelového bazénu a samozřejmě relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Krabi v Thajsku létá každou sezónu především

Dovolená Krabi - informace

Letovisko Krabi se řadí k velmi oblíbeným místům v Thajsku. Nachází se přibližně 40 kilometrů od ostrovů Phi Phi a asi 2 hodiny cesty od Phuketu. Svou dovolenou zde můžete prožít na nádherných plážích s bílým pískem, které jsou omývané průzračnými vodami Adamského moře. Pobřeží je vysokými vápencovými skalisky členěné na malé romantické laguny s tyrkysovou barvou moře. Krabi je rájem také pro potápěče, kteří můžou využít nabídky potápěčských center a vydat se prozkoumávat svět pod mořskou hladinou. Kromě potápění je Krabi rájem pro skalní lezení a centrem pro sportovní speleologii. Jen 5 kilometrů od města Krabi se nachází velmi zajímavý klášter Tham Sua. V okolí je spousta volně žijících opic. Ty zdatní mohou vystoupat po 1297 schodech na vyhlídku po celém okolí Krabi.

Kam jinam v Thajsku na dovolenou?

Krabi není jedinou oblastí, kde se dá v Thajsku prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Thajska i na následující místa: Bangkok, Khao Lak, Ko Samui, Pattaya, Phi Phi, Phuket.

Další sekce katalogu Krabi

Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce na Krabi jsou prezentovány v sekci Krabi first minute.