-

Dovolená Pattaya

Pattaya

Dovolená Pattaya - ilustrační foto
Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Pattaya a sami se přesvědčte, proč je dovolená v Pattaye v Thajsku mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Dovolená Pattaya - informace

Pattaya leží asi 150 kilometrům jižně od Bangkoku a považuje se za nejpopulárnější mořské letovisko Thajska. Z původně rybářské vesničky se stala takříkajíc královna asijských letovisek. Najdete tu kombinaci dvou světů. První z nich je klidné plážové letovisko na severu Pattaye u pláže Wong Amat s několika kilometry jemněpískových pláží. Druhým je obrácený svět vzrušujícího divokého nočního života na diskotékách v nočních klubech a barech. Pattaya je ideální místo pro všechny kategorie turistů. Nabízí velmi široké spektrum zábavy od vodních sportů, přes výlety za exotickými památkami v okolí nebo výlety lodí na okolní korálové ostrovy. Zahrát si zde můžete i golf nebo tenis. Letovisko Pattaya lze doporučit hlavně těm, kteří chtějí prožít aktivní dovolenou v exotickém ráji Thajska.

Kam jinam v Thajsku na dovolenou?

Pattaya není jedinou oblastí, kde se dá v Thajsku prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Thajska i na následující místa: Bangkok, Khao Lak, Ko Samui, Krabi, Phuket.

Další sekce katalogu Pattaya

Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do Pattaye jsou prezentovány v sekci Pattaya first minute.