-

Dovolená Pattaya

Pattaya

Dovolená Pattaya - ilustrační foto
Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Pattaya a sami se přesvědčte, proč je dovolená v Pattaye v Thajsku mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Dovolená Pattaya - informace

Pattaya leží asi 150 kilometrům jižně od Bangkoku a považuje se za nejpopulárnější mořské letovisko Thajska. Z původně rybářské vesničky se stala takříkajíc královna asijských letovisek. Najdete tu kombinaci dvou světů. První z nich je klidné plážové letovisko na severu Pattaye u pláže Wong Amat s několika kilometry jemněpískových pláží. Druhým je obrácený svět vzrušujícího divokého nočního života na diskotékách v nočních klubech a barech. Pattaya je ideální místo pro všechny kategorie turistů. Nabízí velmi široké spektrum zábavy od vodních sportů, přes výlety za exotickými památkami v okolí nebo výlety lodí na okolní korálové ostrovy. Zahrát si zde můžete i golf nebo tenis. Letovisko Pattaya lze doporučit hlavně těm, kteří chtějí prožít aktivní dovolenou v exotickém ráji Thajska.

Kam jinam v Thajsku na dovolenou?

Pattaya není jedinou oblastí, kde se dá v Thajsku prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Thajska i na následující místa: Bangkok, Khao Lak, Ko Chang, Ko Lanta, Ko Samui, Krabi, Phi Phi, Phuket.

Další sekce katalogu Pattaya

Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do Pattaye jsou prezentovány v sekci Pattaya first minute.