-

Dovolená Phi Phi

Phi Phi

Dovolená Phi Phi - ilustrační foto
Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Phi Phi a sami se přesvědčte, proč je dovolená na Phi Phi v Thajsku mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Dovolená Phi Phi - informace

Phi Phi je malé souostroví ležící asi dvě hodiny jízdou lodí od ostrova Phuket. Skládá se z poloostrovů Phi Phi Leh a Phi Phi Don. Ještě před několika lety to byl jen ospalý tropický ráj. První turisté sem dorazili až v roce 1980 a dnes je Phi Phi oblíbeným turistickým letoviskem. Phi Phi Don je ostrov pro milovníky klidu, přírody, potápění a šnorchlování. Čekají zde na vás nádherné zátoky s plážemi a pohořím, které je porostlé tropickou vegetací a ovinuté tyrkysově modrou vodou. Národní mořský park, fantastický podmořský život jen několik pár metrů od břehu jeskyně a hustá sytě zelená džungle jsou hlavní atributy tohoto ráje. Nehledejte letiště, silnice, mosty s pevninou a luxusní turistické komplexy. Ostrov je dosažitelný jen za denního světla lodí. Ovšem zde najdete ten pravý a nenaaranžovaný tropický ráj na zemi.

Kam jinam v Thajsku na dovolenou?

Phi Phi není jedinou oblastí, kde se dá v Thajsku prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Thajska i na následující místa: Bangkok, Khao Lak, Ko Chang, Ko Lanta, Ko Samui, Krabi, Pattaya, Phuket.

Další sekce katalogu Phi Phi

Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce na Phi Phi jsou prezentovány v sekci Phi Phi first minute.