-

Dovolená Phuket

Kata Beach

Dovolená Kata Beach - ilustrační foto
Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Kata Beach a sami se přesvědčte, proč je dovolená na Phuketu v Thajsku mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Phuket

Dovolená Phuket - ilustrační foto
Dovolená v turistickém resortu Phuket znamená hlavně spoustu slunce, prohřáté a čisté moře, povalování na pláži či u hotelového bazénu a samozřejmě relaxaci a odpočinek, kvůli kterému se na Phuket v Thajsku létá každou sezónu především

Dovolená Phuket - informace

Ostrov Phuket sa nachází asi 700 kilometrů jižně od Bangkoku a má statut provincie. Jeho rozloha je přibližně 1056 km2 a hory zde tvoří celých 70% rozlohy. Phuket je propojený dvěma ohromnými 700 metrů dlouhými mosty s Malajským poloostrovem. Na ostrově najdete převážně rušnější střediska s bohatým nočním životem, například Patong Beach. To ale neznamená, že zde nenajdete také klidnější místa. Celá provincie Phuket nabízí řadu sportovního a kulturního vyžití, kdy můžete například navštívit oceánografické muzeum nebo skanzen s přehlídkou thajského národního tance či boxu. Ve stejnojmenném městě Phuketu se tradičně koná celá řada slavností, festivalů a též bujaré oslavy thajského Nového roku. Potápěči tu najdou až sto center a především mají možnost obdivovat podmořský svět ve velmi atraktivní oblasti Similanských ostrovů, kde viditelnost dosahuje až neuvěřitelných 40 metrů.

Kam jinam v Thajsku na dovolenou?

Phuket není jedinou oblastí, kde se dá v Thajsku prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Thajska i na následující místa: Bangkok, Khao Lak, Ko Chang, Ko Lanta, Ko Samui, Krabi, Pattaya, Phi Phi.

Další sekce katalogu Phuket

Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce na Phuket jsou prezentovány v sekci Phuket first minute.