-

Dovolená Bitez - hotely

Costa Bitezhan

Náhled objektu Costa Bitezhan, Bitez, Egejská riviéra, Turecko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Bitez a na ubytování v hotelu Costa Bitezhan budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Egejské riviéře, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

3s Beach Club

Náhled objektu 3s Beach Club, Bitez, Egejská riviéra, Turecko
Turisty vyhledávaný Hotel 3s Beach Club je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Bitez prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Egejské riviéře příjemný čas relaxace

Dovolená Bitez - informace

Prázdninové letovisko Bitez se nalézá necelých 10 kilometrů západně od centra města Bodrum v jižní části turecké Egejské riviéry a přímo sousedí s letoviskem Gümbet. Jeho velkou výhodou je fakt, že většina zdejších ubytovacích zařízení je situována v blízkosti místní pláže. To je také hlavním důvodem, proč na dovolenou do Turecka cestují turisté právě do prázdninového střediska Bitez.

Dovolená Bitez - fotografie

Letovisko Bitez je situováno na břehu asi kilometr široké zátoky, přičemž většinu zdejšího pobřeží zabírá písečná pláž. Ve východní části zátoky se nalézá přístav, kde kotví jak loďky místních, tak také drahé jachty zámožných návštěvníků tohoto turistického střediska. Podél zbytku pobřeží se pak táhne pláž v délce téměř dvou kilometrů, jejíž povrch tvoří jemný písek. Do průzračných čistých vod Egejského moře se svažuje jen pozvolna a to je důvodem, proč je Bitez tak oblíbené středisko pro dovolenou rodin s dětmi a také méně zdatných plavců.

Nabídka ubytování přímo v Bitez je pestrá a turisté tady mohou bydlet jak v dobře zařízených hotelích, tak také cenově výhodných apartmánech a penzionech. Většina zdejších ubytovacích zařízení se nalézá ve vzdálenosti do dvou set metrů od pláže, takže turisté to budou mít v Bitez k vodě jen pár minut.

Dovolená Bitez - fotografie

Turistická vybavenost prázdninového letoviska Bitez je na vysoké úrovni, neboť jde o moderní středisko a většina zdejších budov je uzpůsobena pro ubytování a dovolenou zahraničních hostů. Turisté mohou zajít na něco dobrého k jídlu ať už během dne nebo s přicházejícím večerem hned do několika restaurací. Vyhlášené jsou zejména podniky podél pobřežní promenády, kdy mohou turisté během konzumace vynikajících jídel pozorovat ruch na hladině zátoky.

Bitez je klidné letovisko a turisté, kteří by se chtěli během své dovolené v Turecku bavit nejen v průběhu dne na zdejší písečné pláži, ale i po západu slunce, by se měli vydat spíše do sousedního Gümbet anebo o něco dále do města Bodrum. Tato letoviska jsou pro noční život a zábavu daleko lépe uzpůsobena a vybavena.

Pláž letoviska Bitez je dobře turisticky vybavena a jejím návštěvníkům je tady nabízena možnost zapůjčit si plážová lehátka a slunečníky. V blízkosti se nachází několik barů a také stánků s rychlým občerstvením, takže komu by na pláži vyhládlo, může si zajít na něco dobrého k jídlu nebo na nějaký ostřejší drink jen pár metrů od pláže.

I aktivní jedinci se mohou těšit na dovolenou v Bitez, protože se tady dají na pláži vyzkoušet nejrůznější vodní a také plážové aktivity. K nejoblíbenějším vodním sportům tady patří plachtění a windsurfing, neboť okolní hory vytvářejí pro tyto aktivity výborné podmínky.

Kam jinam na Egejské riviéře na dovolenou?

Bitez není jediným místem, kde se dá prožít na Egejské riviéře příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Turecka i na následujících místech: Bodrum, Calis, Didim, Fethiye, Gümbet, Güvercinlik, Icmeler, Karaburun, Kusadasi, Marmaris, Ölüdeniz, Ortakent, Sarigerme, Torba, Turgutreis, Yalikavak.

Další sekce katalogu Bitez, Egejská riviéra

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Bitez, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Bitez. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Bitez jsou prezentovány v sekci Bitez first minute.