-

Dovolená Gümbet - hotely

Costa Luvi

Náhled objektu Costa Luvi, Gümbet, Egejská riviéra, Turecko
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Gümbet a na ubytování v hotelu Costa Luvi budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Egejské riviéře, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Isis Hotel & Spa

Náhled objektu Isis Hotel & Spa, Gümbet, Egejská riviéra, Turecko
Turisty vyhledávaný Hotel Isis Hotel & Spa je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Gümbet prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Egejské riviéře příjemný čas relaxace

Magnific

Náhled objektu Magnific, Gümbet, Egejská riviéra, Turecko
Vybavení:
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do hotelu Magnific, kde si můžete v resortu Gümbet na Egejské riviéře bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Parkim Ayaz

Náhled objektu Parkim Ayaz, Gümbet, Egejská riviéra, Turecko
Vybavení:
Ubytujte se během turistické sezóny i mimo ni v prázdninovém středisku Gümbet, kde se nachází Hotel Parkim Ayaz, a odkud vám cesta k vodě zabere jen chvíli, takže skvělá dovolená u moře na Egejské riviéře vám může začít prakticky ihned po příletu

Dovolená Gümbet - informace

Gümbet je prázdninový resort ve více než kilometr široké zátoce, která se nalézá v jižní části Egejské riviéry v Turecku. Přímo sousedí s městem Bodrum na východě a ze západu přechází v letovisko Bitez. Mezinárodní letiště Bodrum se nachází něco málo přes 40 kilometrů severovýchodním směrem a tak musejí turisté počítat asi s hodinou a několik málo minut trvajícím transferem při příletu.

Dovolená Gümbet - fotografie

Prakticky podél celého pobřeží zátoky se táhnou písčité pláže. Ty jsou také hlavním důvodem, proč cestují turisté na dovolenou do Turecka právě do oblasti Gümbet. Protože v nedalekém Bodrumu není tolik možností ke koupání, část turistů, kteří bydlí v tomto městě, se jezdí koupat právě sem. Proto bývají pláže blíže k centru Gümbet poměrně rušné, ovšem se vzrůstající se vzdáleností od města se stávají klidnějšími.

Pláže v Gümbet mají písečný povrchem a do průzračných vod Egejského moře se sklání jen mírně. Proto je dovolená v letovisku Gümbet tak oblíbená mezi rodinami s malými dětmi. Rodiče se tady nemusí bát pustit své ratolesti do vody samotné a nemusejí se obávat o jejich bezpečnost. Pláže jsou dobře turisticky vybavené a nechybí možnost zapůjčení plážových lehátek a slunečníků.

Dovolená Gümbet - fotografie

Protože se většina zdejších pláží nachází v zátoce, jsou chráněny před vlivy otevřeného moře. To je důvodem, proč jsou v oblasti Gümbet tak oblíbené nejrůznější vodní a plážové sporty. K nim patří šnorchlování a potápění, kterým tady průzračně čistá voda vytváří ideální podmínky. K dalším oblíbeným hladinovým aktivitám kupříkladu patří jízda na vodních skútrech, lyžích či windsurfing.

Nabídka ubytování v prázdninovém středisku Gümbet je velmi široká, přičemž zejména v západní části zátoky jsou hotely a apartmány terasovitě situovány na zdejších pahorcích. To umožňuje hostům těchto hotelů mít přímo z pokojů nádherný výhled na celé letovisko Gümbet a stejnojmennou zátoku. Pro turisty s pohybovými problémy však může znamenat pohyb po zdejších svazích částečně problém.

Letovisko Gümbet lze charakterizovat jako klidné a tak se tady bude dovolená v Turecku líbit všem jedincům, kteří si na Egejskou riviéru přiletěli odpočinout od pracovních dní a všedního života. Ovšem ani turisté, kteří se chtějí bavit nejen v průběhu dne na prostorné pláži, ale i po západu slunce, tady nepřijdou zkrátka. Levnými taxíky či příjemnou procházkou je možné se vydat do Bodrumu, kde s přicházejícím večerem otvírají nejrůznější diskotéky, taneční kluby, bary a další zábavní podniky. Ty se postarají o to, aby zábava po západu slunce pokračovala až do pozdních ranních hodin.

Kam jinam na Egejské riviéře na dovolenou?

Gümbet není jediným místem, kde se dá prožít na Egejské riviéře příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Turecka i na následujících místech: Bitez, Bodrum, Calis, Didim, Fethiye, Güvercinlik, Icmeler, Karaburun, Kusadasi, Marmaris, Ölüdeniz, Ortakent, Sarigerme, Torba, Turgutreis, Yalikavak.

Další sekce katalogu Gümbet, Egejská riviéra

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Gümbet, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Gümbet. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Gümbet jsou prezentovány v sekci Gümbet first minute.