-

Last minute Budva

Budva

Last minute Budva - ilustrační foto
Užijte si u moře v prázdninovém středisku Budva příjemnou last minute dovolenou a sami poznáte, proč se do Budvy v Černé Hoře turisté každou sezónu tak rádi kvůli zdejšímu podnebí a moři vracejí nejen na žádané zájezdy se slevami za nákup na poslední chvíli

Budva last minute - informace

Nejatraktivnější a nejnavštěvovanější částí Černé Hory je bezpochyby budvanská riviéra se starou historickou Budvou. Jeho historie je stará víc než 2.500 let a patří k nejdéle osídleným místům na Jadranu. Množství turistických atrakcí, koncertů a divadelních představení, zábavní parky pro děti a dospělé, ale i klidná romantická zákoutí historického města okouzlí i nejnáročnější návštěvníky.

Kam jinam v Černé Hoře na last minute dovolenou?

Budva není jediným místem, kde se dá v Černé Hoře prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Černé Hory a ušetřit i na následující místa: Bečiči, Petrovac na Moru, Sutomore.

Další sekce katalogu Budva

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Budvě je publikována v sekci dovolená Budva. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do Budvy jsou k nalezení v sekci Budva first minute.