-

Dovolená Budva

Budva

Užijte si bezezbytku příjemnou dovolenou u moře v letovisku Budva a sami se přesvědčte, proč je dovolená v Budvě v Černé Hoře mezi turisty tak oblíbená a pravidelně se sem kvůli zdejšímu moři, počasí a možnostem koupání rádi vracejí

Dovolená Budva - informace

Budvanská riviéra se rozprostírá ve střední části černohorského pobřeží v délce asi 25 km. Díky svým zálivům, překrásným písečným plážím (v této oblasti jich je asi 18) v rozsahu 10 km, malým ostrůvkům a živým městečkům přímo u pobřeží se nazývá Riviéra písečných pláží. Leží u širého moře a nabízí bohatou středomořskou vegetaci - olivy, eukaliptus, palmy, citrusové plody...

Dovolená Budva - fotografie

Za ní směrem do vnitrozemí se vypíná horský masív Lovčen. Centrem této riviéry je středověké, historické město Budva, jedno z nejstarších měst na Jadranu. Jeho starobylá část se nachází na výběžku pevniny do moře a ze všech stran je obestavěna středověkými hradbami. V okolí najdete plno pěkných pláží a promenád, po kterých se můžete projet turistickým vláčkem.

Kam jinam v Černé Hoře na dovolenou?

Budva není jedinou oblastí, kde se dá v Černé Hoře prožít nezapomenutelná letní dovolená u moře. Aktuálně se s námi můžete vydat na dovolenou do Černé Hory i na následující místa: Bar, Bečiči, Herceg Novi, Petrovac na Moru, Sutomore, Ulcinj.

Další sekce katalogu Budva

Dovolená se slevou na poslední chvíli v Budvě, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Budva. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do Budvy jsou prezentovány v sekci Budva first minute.