-

Last minute Epirská riviéra / Parga

Epirská riviéra / Parga last minute - informace

Nejživější a velice oblíbené letovisko Epiru je Parga, která přitahuje všechny věkové kategorie svým kouzlem a šarmem. Epirus odděluje na západě pohoří Pindus. Odpočinkové městečko Parga vyplňují úzké uličky, které navečer ožívají. Najdete zde tureckou architekturu, malé obchůdky, řemesla jako řezbářství a stříbrotepectví, typická řecká jídla s lahodnými víny a bohatou krajinu s horami, olivovníky, nádhernými plážemi a útesy, která stojí za prozkoumání. Impozantní je především benátská pevnost Pargy, z které můžete vidět unikátní výhled s bohatou scenérií. Trvale zde žije asi 2000 obyvatel, kteří jsou velice ochotní a milí.

Last minute Epirská riviéra / Parga - fotografie

Parga je vzdálena 45 kilometrů od městečka Prevenza, kde přistávají letadla s lidmi, kteří cestují na Lefkadu či Pargu. Parga se může pochlubit i krásnými plážemi, kde rozhodně není namačkaná hlava na hlavě. Největší pláží je Valtos (unikátní výhled), dále pak pláž Lychnos (částečně písčitá a oblázková) a pláž Sarachinico (křišťálově čistá voda). Mezi oblíbené výletní cíle patří: Nekromanteion – svatyně zasvěcená Hádovi a Persefoně. Zagoria – zalesněné svahy s velkolepými domy z kamene.

Kam jinam v Řecku na last minute dovolenou?

Epirská riviéra / Parga není jediným místem, kde se dá v Řecku prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Řecka a ušetřit i na následující místa: ostrov Kos, ostrov Kréta, ostrov Rhodos, ostrov Zakynthos.

Další sekce katalogu Epirská riviéra / Parga

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Parze je publikována v sekci dovolená Epirská riviéra / Parga. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky do Pargy jsou k nalezení v sekci Epirská riviéra / Parga first minute.