-

Last minute Olympská riviéra

Leptokaria

Na last minute pobyty do Leptokarie jezdí turisté z České republiky již několik desetiletí a její popularita díky zdejší dlouhé pláži s písečným povrchem neustále roste.

Litochoro

Last minute Litochoro - ilustrační foto
Kromě skutečnosti, že je last minute dovolená v Litochoru mezi turisty známá pro zdejší čisté moře a krásné pláže, dají se odtud podnikat výlety do nedalekého pohoří Olymp.

Nei Pori

Last minute Nei Pori - ilustrační foto
Na zájezdy s bonusem za rezervaci v poslední minutě cestují turisté do Nei Pori již několik dekád a spousta z nich se sem dokonce pravidelně vrací.

Paralia

Last minute Paralia - ilustrační foto
Na dovolenou last minute cestuji do Paralie hlavně mladší ročníky, kteří chtějí přes den lenošit na pláži a po setmění se bavit na diskotékách a v nočních klubech.

Platamonas

Last minute Platamonas - ilustrační foto
Letovisko Platamonas je pro last minute dovolenou stejně populární jako nedaleké Nei Pori a počet turistů, kteří sem během léta přilétají, každým rokem stoupá.

Olympská riviéra last minute - informace

Přímořská oblast pod horským masivem Olympu, je známá svými zlatavými písečnými plážemi, kterým Evropská unie každoročně uděluje Modrou vlajku potvrzující čistotu moře. Najdete zde kilometry nádherných pláží, typické řecké vesničky i velká turistická centra.

Kam jinam v Řecku na last minute dovolenou?

Další sekce katalogu Olympská riviéra

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené na Olympské riviéře je publikována v sekci dovolená Olympská riviéra. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky na Olympskou riviéru jsou k nalezení v sekci Olympská riviéra first minute.