-

Last minute ostrov Mykonos

Ostrov Mykonos last minute - informace

Kosmopolitní ostrov Mykonos je proslavený krásnými plážemi a průzračným teplým mořem. Patří do souostroví Kyklandy v Egejském moři. Mezi nejvyhledávanější pláže patří na východním pobřeží Agios Sostis, Agios Stefanos, na západním pobreží Agios Yannis, na jihu pláž Agrari.

Last minute ostrov Mykonos - fotografie

V posledních letech je ostrov vyhledávaný také řeckou smetánkou a světovými celebritami. Hlavní město je charakteristické úzkými klikatými uličkami a bílými domečky s barevnými okenicemi. Známé je panorama s větrnými mlýny a symbol ostrova – pelikán Petros. Úsměvnou zvláštností jsou procházející se pelikáni v ulicích města. Uličky plné obchůdků se suvenýry, butiků, restaurací i rybích kaváren lákají k posezení, k vyhlášenému nočnímu životu zase svádějí bary, kluby a diskotéky.

Kam jinam v Řecku na last minute dovolenou?

Ostrov Mykonos není jediným místem, kde se dá v Řecku prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Řecka a ušetřit i na následující místa: ostrov Kos, ostrov Kréta, ostrov Rhodos, ostrov Zakynthos.

Další sekce katalogu ostrov Mykonos

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené na Mykonosu je publikována v sekci dovolená ostrov Mykonos.