-

Last minute ostrov Mykonos

Ostrov Mykonos last minute - informace

Kosmopolitní ostrov Mykonos je proslavený krásnými plážemi a průzračným teplým mořem. Patří do souostroví Kyklandy v Egejském moři. Mezi nejvyhledávanější pláže patří na východním pobřeží Agios Sostis, Agios Stefanos, na západním pobreží Agios Yannis, na jihu pláž Agrari.

Last minute ostrov Mykonos - fotografie

V posledních letech je ostrov vyhledávaný také řeckou smetánkou a světovými celebritami. Hlavní město je charakteristické úzkými klikatými uličkami a bílými domečky s barevnými okenicemi. Známé je panorama s větrnými mlýny a symbol ostrova – pelikán Petros. Úsměvnou zvláštností jsou procházející se pelikáni v ulicích města. Uličky plné obchůdků se suvenýry, butiků, restaurací i rybích kaváren lákají k posezení, k vyhlášenému nočnímu životu zase svádějí bary, kluby a diskotéky.

Kam jinam v Řecku na last minute dovolenou?

Ostrov Mykonos není jediným místem, kde se dá v Řecku prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Řecka a ušetřit i na následující místa: Epirská riviéra / Parga, ostrov Kalymnos, ostrov Karpathos, ostrov Kasos, ostrov Kefalonia, ostrov Kos, ostrov Kréta, ostrov Lefkada, ostrov Rhodos, ostrov Skopelos, ostrov Zakynthos, poloostrov Peloponés.

Další sekce katalogu ostrov Mykonos

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené na Mykonosu je publikována v sekci dovolená ostrov Mykonos.