-

Last minute Khao Lak

Khao Lak

Last minute Khao Lak - ilustrační foto
Užijte si u moře v prázdninovém středisku Khao Lak příjemnou last minute dovolenou a sami poznáte, proč se do Khao Laku v Thajsku turisté každou sezónu tak rádi kvůli zdejšímu podnebí a moři vracejí nejen na žádané zájezdy se slevami za nákup na poslední chvíli

Khao Lak last minute - informace

Tato oblast se nachází 65 kilometrů severně od Phuketu a je povážována za jedno z turisticky nejklidnějších míst v Thajsku. Najdete zde průzračně čisté Andamanské moře a několik kilometrů dlouhé písečné bílé pláže. V oblasti je národní přírodní park s kopcovitou krajinou pokrytou hustým deštným pralesem. Khao Lak doporučujeme zejména milovníkům klidné dovolené uprostřed krásné přírody, která je téměř nedotknuta lidskou činností. Můžete zde pozorovat nespočet živočichů a rozmanité druhy tropických rostlin. Dalším důvodem proč navštívit právě Khao Lak je blízkost prvotřídní potápěčské lokality – Similianských ostrovů a souostroví Surin. Sám J. J. Cousteau tuto lokalitu nazval podmořským rájem. Lodí je tato podmořská zahrada dosažitelná za zhruba 2,5 hodiny.

Kam jinam v Thajsku na last minute dovolenou?

Khao Lak není jediným místem, kde se dá v Thajsku prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Thajska a ušetřit i na následující místa: Ko Samui, Krabi, Pattaya.

Další sekce katalogu Khao Lak

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené v Khao Laku je publikována v sekci dovolená Khao Lak.