-

Last minute Krabi

Ao Nang

Last minute Ao Nang - ilustrační foto
Užijte si u moře v prázdninovém středisku Ao Nang příjemnou last minute dovolenou a sami poznáte, proč se na Krabi v Thajsku turisté každou sezónu tak rádi kvůli zdejšímu podnebí a moři vracejí nejen na žádané zájezdy se slevami za nákup na poslední chvíli

Krabi last minute - informace

Krabi patří v poslední době mezi nejpolulárnější letoviska Thajska. Nabízí svým návštěvníkům nedotčenou tropickou přírodu, nádherné pláže se zlatavým a bílým pískem a čisté vody Adamského moře. Pro Krabi jsou typická vápencová skaliska, která ční vysoko k nebi a vytvářejí romantické laguny s tyrkysově modrou vodou. Vzhledem k tomu, že jsou na ostrově Krabi omezené ubytovací kapacity, nenarazíte zde na žádné davy turistů a můžete prožít klidnou, romantickou a ničím nerušenou dovolenou. Krabi je pravým rájem potápěčů. Jsou zde k dispozici potápěčská centra, která nabízejí spousty výletů ke korálovým ostrůvkům. Pro milovníky dobrodružství je zde možnost podstoupit sestup na dno kráteru s lagunou.

Kam jinam v Thajsku na last minute dovolenou?

Krabi není jediným místem, kde se dá v Thajsku prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Thajska a ušetřit i na následující místa: Khao Lak, Ko Samui, Pattaya.

Další sekce katalogu Krabi

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené na Krabi je publikována v sekci dovolená Krabi.