-

Last minute Phuket

Phuket last minute - informace

Tropický ostrov Phuket je vzdálen přibližně 700 kilometrů od Bangkoku. Povrch ostrova je převážně hornatý, těží se tu kaučuk a pěstují kešu oříšky. Najdete zde krásné písečné pláže s menšími i většími zátokami, kde si můžete odpočinout ve stímu bujné tropické vegetace. K nejklidnějším plážím patří Karon nebo Kamala, naopak Patong je pláž proslulá svým bujarým nočním životem. Průzračné vody kolem Phuketu a nádherné korálové útesy jsou ideálním místem pro šnorchlování a potápění. Ostrov nabízí 12 dlouhých písečných pláží a pro milovníky golfu je zde 5 golfových 18ti jamkových hřišť. Phuket je díky kvalitnímu koupání, dobré infrastruktuře, turistickému servisu na výborné úrovni a turistickému ruchu schopný uspokojit i tu nejnáročnější klientelu.

Kam jinam v Thajsku na last minute dovolenou?

Phuket není jediným místem, kde se dá v Thajsku prožít last minute dovolená. Aktuálně se s námi můžete vydate se slevou na poslední chvíli (last minute) do Thajska a ušetřit i na následující místa: Khao Lak, Ko Samui, Krabi, Pattaya.

Další sekce katalogu Phuket

Kompletní nabídka aktuálně nabízené dovolené na Phuketu je publikována v sekci dovolená Phuket. Právě nabízená zvýhodněná dovolená s bonusem za včasnou rezervaci a nejrůznější předsezónní akční nabídky na Phuket jsou k nalezení v sekci Phuket first minute.