Hotel Althea Village - Suneo Club, Kato Daratso

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Kréta

Místo Kato Daratso

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Althea Village - Suneo Club - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace, bezbariérový objekt
Poloha objektu
Rozlehlý velmi příjemný a pěkně upravený hotelový komplex se nachází v klidné oblasti Kato Daratso, cca 4 km od města Chania. V letovisku najdete řadu obchodů s potravinami i suvenýry, restaurací, taveren, barů, stánků s rychlým občerstvením, autobusovou zastávku (cca 100 m u hlavní silnice). Spojení do Chanie je velmi frekventované, jízdenka vyjde na cca 1,10€/cesta (poslední autobus zpět jel v sezóně 2014 ve 23:30 z Chanie), taxík vyjde na cca 8€/jízda. Návštěvu Chanie určitě doporučujeme, zde je nepřeberné množství nákupních i zábavních možností, velké tržiště, přístav a čekají Vás příjemné procházky úzkými uličkami nebo po nábřeží.

Popis objektu
V hotelovém areálu je celkem 243 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky, rodinné pokoje až pro 4 osoby, které tvoří ložnice a obývací pokoj, kde je palanda pro děti). Hotel dále nabízí prostorné rodinné pokoje s kuchyňským koutem - apartmány s jednou ložnicí až pro 6 osob a dvouložnicové apartmány až pro 6 osob - tyto pokoje jsou jen na vyžádání, jejich přesný popis a cenu Vám rádi sdělíme. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, chladničkou, rychlovarnou konvicí, balkónem nebo terasou s výhledem na bazén, zahradu, okolí, bočním výhledem na moře nebo vnitrozemí. Trezor na pokoji za poplatek (cca 2,50€/den). Jednolůžkové pokoje jsou na vyžádání. Žehlička na recepci na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení
Vstupní hala s recepcí, salónek, výtah (jen v hlavní budově), internetový koutek (za poplatek 1,50€/30 minut, cca 3€/hodina), malá konferenční místnost, místnost na zavazadla, restaurace, vnitřní bar, bar a snackbar u bazénu, kavárna, pódium na různá představení, minimarket, prádelna (za poplatek). Zahrada, parkoviště. Wifi zdarma v prostoru pokojů a areálu.

Stravování
Formou ALL INCLUSIVE (viz popis).

Program all inclusive
All inclusive zahrnuje:
O přesném rozsahu stravy a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu
Snídaně (07:30-10:30), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:00) formou bufetu
Během obědů a večeří neomezená konzumace rozlévaných místních nealkoholických nápojů a rozlévaných místních alkoholických nápojů
U obědů a večeří je podáváno též ovoce a dezerty
V případě pozdního příjezdu mezi 23:00-07:30 je nabízena filtrovaná káva, čaj, nealko nápoje, sendviče a polévka
Lehké občerstvení ve formě snacků (11:30-16:00)
Konzumaci v barech:
Hlavní bar (10:00-23:00) - neomezená konzumace rozlévaných místních nealkoholických nápojů (voda, nealko, filtrovaná káva a nescafe) a rozlévaných místních alkoholických nápojů (točené pivo, víno, vodka, raki, ouzo, rum, koňak, koktejly a míchané nápoje)
Bar u bazénu (vlastní obsluha) - nealko nápoje od 10:00-18:00
Zmrzlinu (kopečkovou, obvykle 4 příchutě) od 10:00-11:00 a od 18:30-21:00

Sport a zábava
2 bazény, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénů zdarma, dětské hřiště, dětský koutek hotelu. Fitcentrum (zdarma), kulečník (cca 2€/hra), stolní tenis (zdarma), elektronické hry (za poplatek cca 0,50-1€/hra), masáže na vyžádání přes hotelovou recepci, tenis (za poplatek 6€ s vlastním vybavením nebo cca 10€ včetně zapůjčení vybavení/hodina, poplatek za večerní osvětlení cca 5€/hodina). Slunečníky a lehátka na pláži (cca 8€/set/den).

Výhody
příjemné prostředí

Další ubytovací kapacity v letovisku Kato Daratso

Hotel Althea Village - Suneo Club není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kato Daratso se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Krétě i v následujících objektech střediska Kato Daratso: Nontas & Apartments.