Hotel Marianna Palace, Kolymbia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Rhodos

Místo Kolymbia

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 11.490 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 5%

Vybavení
Středisko:
Kolymbia

Poloha:
Příjemný hotelový areál umístěný v klidné zahradě je situovaný ve vzdálenosti 800 metrů od centra letoviska Kolymbia s možností nákupů - minimarkety, taverny, bary.

Vybavení:
Prostorná vstupní hala s recepcí, restaurace (k dispozici židličky pro děti), bar u bazénu, bazén a dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, minimarket, dětské hřiště. WiFi v prostoru recepce i na pokojích za poplatek.

Sport a zábava:
Tenisový kurt, stolní tenis, billiard za poplatek, fitness. Vodní sporty na pláži za poplatek. Jednou za 2 týdny hotel organizuje řecký večer s živou hudbou.

Ubytování:
Dvoulůžkový pokoj s přistýkou je vybaven koupelnou se sprchou nebo vanou a WC, telefonem, TV/SAT, ledničkou, vysoušečem vlasů, individálně nastavitelnou klimatizací (zdarma v období od poloviny června do konce září), trezorem na recepci za poplatek a balkonem nebo terasou.

Stravování:
All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy, večeře formou švédských stolů; lehké občerstvení během dne mimo hlavní jídla, kávu, čaj, rozlévané nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje místní výroby, lze čerpat v místech a časech určených hotelem (11.00-24.00). all inclusive- snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Odpolední svačinky. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (11-24:00h). Mezinárodní řecká a středomořská kuchyně, k dispozici židličky pro děti a dětské menu, vegetariánské menu.

Pláž:
Pěkná písčito-oblázková pláž se nachází cca 12 minut pěší chůze od hotelu (cca 600 metrů). 3x denně jezdí zdarma na pláž hotelový autobus. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek. Hotel poskytuje osušky na pláž za kauci.

Tipy pro správnou volbu:
- příjemná zahrada - klidná atmosféra

Informace:
Možnost a ceny pobytu na 15 dní (14nocí) jsou k dispozici na vyžádání u prodejce.

Upozornění:
Upozornění - od 1.1.2018 je na základě nové místní právní úpravy povinnost hradit pobytovou taxu v místě ubytování. Tato taxa se platí v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu. Její výše činí 3 EURO na pokoj a noc.

Cena zahrnuje:
Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků, transfery v cíli zájezdu, 7 (10,11,14) noclehů - dle smlouvy, stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu, služby delegáta, pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Popis:
Hotel se nachází v oblasti Kolymbia cca 300m od pláže

Poloha:
Hotel s rodinnou atmosférou leží na východním pobřeží ostrova ve vesničce Kolymbia na úpatí hory Tsambika. Krásný areál s moderním vybavením má velký bazén pro dospělé a menší pro děti, restauraci s programem All inclusive a dva bary. Hosté mají k dispozici také bezdrátové připojení k internetu a řadu sportovních aktivit. Doporučujeme rodinám s dětmi nebo klientům, kteří upřednostňují dovolenou strávenou v klidném prostředí. POLOHA HOTELU: hlavní město Rhodos cca 30 km, letiště cca 29 km.

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří: vstupní hala s recepcí, TV koutek, možnost Wi-fi připojení, restaurace, lobby bar, cocktail bar, venkovní bazén , dětský bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětské hřiště, zábavné večery

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, vlastní koupelna, WC, fén, TV/ SAT, telefon, rádio, lednička, bezpečnostní schránka (za poplatek), balkón
Poloha objektu
zrenovovaný velmi příjemný hotelový areál tvoří dvě budovy, nachází se v klidném prostředí v zahradě, ve vzdálenosti cca 750 m od pláže. V zahradě jsou olivovníky, které poskytují přirozený stín. Autobusová zastávka městské linky se nachází cca 100 m od hotelu. Jízdenka do hlavního města i do Lindosu stojí shodně cca 3€/cesta. Doporučujeme bě-hem pobytu navštívit vyhlášenou pláž Tsambika Beach, jízdenka stojí cca 2€/cesta. Vodní park ve Faliraki (www.water-park.gr) zajišťoval v sezóně 2016 zdarma svozy do vodního parku a zpět, z Kolymbie z autobusových zastávek odjížděl v cca 10:00 a zpět z parku se vracel v cca 17:00 hodin. Vstupné z roku 2016 - 24€/osoba, do 3 let zdarma, děti od 3 do 12 let - 16€, park je otevřen od června do srpna od 09:30-19:00 hodin, v květnu, září a říjnu od 09:30-18:00 hodin. Hned vedle hotelu je větší obchod, v blízkosti je též půjčovna aut, obchod s oblečením, suvenýry, potravinami a bar. Centrum se nachází cca 1 km od hotelu, zde je dostatek možností nákupů i zábavy. Příjemnou procházkou sem dojdete za cca 15 minut. Hotel bývá velmi brzy vyprodán, zájemcům o pobyt doporučujeme včasné objednání zájezdu.

Popis objektu
celková kapacita tohoto třípatrového hotelu je 137 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací (v provozu obvykle od začátku června do konce září, mimo uvedené období cca 6€/den), fénem, TV se satelitním příjmem, telefonem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, na hory, na bazén nebo do zahrady. Trezor na recepci (za poplatek cca 20€/týden, cca 25€/11-12 dnů, cca 35€/2 týdny). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení
prostorná vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, internetový koutek (za po-platek cca 3€/30 minut + depozit cca 2€), minimarket, výtah. Vnitřní bar, venkovní bar, snackbar a kavárna, vnitřní a ven-kovní restaurace. Velká zahrada, parkoviště. Osušky na pláž za depozit (cca 10€/kus, výměna obvykle 2x týdně). Wifi v prostoru recepce (za poplatek cca 15€/pobyt).

Stravování
formou ALL INCLUSIVE (viz popis).

Program all inclusive
All inclusive zahrnuje:
O přesném rozsahu stravy, časů a služeb all inclusive jsou klienti informováni po příjezdu do hotelu
Snídaně (07:00-10:00), obědy (13:00-15:00), večeře (19:00-21:00) formou švédského stolu. Brzká snídaně od 06:30 nutno nahlásit na recepci minimálně den předem do 19:00
Neomezenou konzumaci rozlévaných místních nealkoholických (voda, ovocné šťávy, džusy, filtrovaná káva, čaj) a míst-ních alkoholických nápojů (točené pivo, domácí víno a další) od 11:00-24:00
Zmrzlinu (kopečkovou) od 13:00-21:00
Odpolední filtrovanou kávu se sušenkami nebo koláčky od 16:30-18:00
V případě strávení dne mimo hotel lze vyžádat balíček, nutno nahlásit na hotelové recepci minimálně den předem do 19:00

Sport a zábava
bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, matrace na lehátka (za poplatek cca 1,50€/kus), malé dět-ské hřiště, kulečník (za poplatek cca 1,50€/hra), tenis (bez večerního osvětlení), stolní tenis (zdarma), herna (videohry - cca 0,50€/hra, air hockey - cca 1€/hra). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6-8€/set/den). Vodní sporty na pláži (za poplatek). Hotel pro své hosty pořádá obvykle během hlavní sezóny řecký večírek s živou hudbou a ukázkou řeckých tanců (obvykle 2x za měsíc, v sobotu u bazénu).

Výhody
Rodinný hotel

Popis ubytování:
Na východním pobřeží ostrova Rhodos, na úpatí hory Tsambika, stojí v oblíbeném letovisku Kolymbia hotel Marianna Palace. Hotelový areál obklopuje pečlivě udržovaná zahrada se zelenými olivovníky. Od písčito-oblázkové pláže ho dělí jen asi 500 m, třikrát denně vás tam zdarma odveze i hotelový minibus. Do centra letoviska s obchody, tavernami, kavárnami se pěšky dostanete asi za 10 minut. Centrum Kolymbie poskytuje svým návštěvníkům také množství večerní zábavy. Z letoviska pravidelně jezdí místní autobusy do hlavního města či Lindosu.

Kapacita:
135 pokojů

Pláž:
písčito-oblázková pláž cca 500 m, 3x denně hotelový minibus

Vybavení / Sport / Zábava:
recepce • vstupní hala • restaurace • koktejl bar • bar u bazénu • TV místnost • minimarket • internetový kout (za poplatek) • WiFi (za poplatek) • bazén pro dospělé • dětský bazén • lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek • matrace na slunění za poplatek • plážové osušky za depozit • dětské hřiště • tenisový kurt (za poplatek) • volejbal • stolní tenis • biliard (za poplatek) • vodní sporty na pláži (za poplatek) • příležitostně řecký večer s živou hudbou

Ubytování / Vybavení:
pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky • klimatizace (1.7. – 30.9. zdarma, v závislosti na počasí) • telefon • TV/SAT • lednička • trezor (za poplatek) • koupelna s WC • fén • balkon nebo terasa

Stravování:
all inclusive

Náš názor:
vychutnejte si svůj zasloužený odpočinek v jednom z nejvyhledávanějších letovisek ostrova. Příjemný all inclusive hotel, krásné pláže, zábava v centru letoviska - to všechno je předpokladem, aby se z každého vašeho prázdninového dne stal příjemný zážitek. Vhodný pro páry, ale i pro rodiny s dětmi.

www:
www.mariannapalace.com


All  inclusive:

~ snídaně, obědy, večeře formou bufetu

~ lehké občerstvení, odpolední káva a čaj, zmrzlina místní nealkoholické nápoje, točené pivo, místní víno, místní lihoviny

~ AI platí v časech od 11:00 - 24:00, přičemž všechna jídla, nápoje, malé občerstvení jsou podávané ve vymezených časech a částech hotelu - bližší specifi kace přímo v hoteluCena zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA nebo BRNO – RHODOS – PRAHA nebo BRNO, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK , pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Nepovinné příplatky:
komplexní cestovní pojištění 49,- Kč/os./den
Popis:
Hotelový komplex se skládá z několika dvoupatrových budov a je umístěn v krásné vzrostlé zahradě plné olivovníků. Hotel poskytuje 3× denně transfer na oblázkovo-písečnou pláž vzdálenou cca 500 m. Centrum letoviska s restauracemi, obchůdky a bary je vzdáleno cca 500 m. K poznávání ostrova můžete využít městskou dopravu; autobusová zastávka je v blízkosti hotelu. Hotel doporučujeme klientům, kteří vyhledávají hezkou přírodu a klidnější prostředí.

Informace k ubytování:
dvoulůžkové pokoje s možností přistýlkysociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén)SAT/TV, lednice, telefonklimatizace (1. 7.–30. 9. zdarma, v ostatních termínech za poplatek)trezor (za poplatek cca 20 €/týden)balkon nebo terasa

Vybavení a služby:
vstupní hala s recepcí, Wi-Fi (za poplatek cca 6 €/den)internetový koutek za poplatekrestaurace, bar, bar u bazénubazén, dětský bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek)dětské hřiště, stolní tenis, volejbal, minimarketza poplatek: billiard, tenisové kurty, vodní sporty na pláži

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.Cena zahrnuje:
letenku Brno - Rhodos - Brno vč. všech poplatkůletenku Ostrava - Rhodos - Ostrava vč. všech poplatkůletenku Praha - Rhodos - Praha vč. všech poplatkůletenku Bratislava - Rhodos - Bratislava vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytováníall inclusive službyslužby delegáta v místě pobytu
Popis
Příjemný hotelový komplex je umístěný jen 550 m od krásné písčito-oblázkové pláže s možností pronájmu lehátek a slunečníků. Pro vaše pohodlí je zdarma k dispozici odvoz na pláž 3x denně. Půvabné zahradě s mnoha olivovníky a jinou středomořskou vegetací dominuje velký bazén s lehátky a slunečníky zdarma (matrace za poplatek, osušky za depozit). Dětem slouží dětský bazén a hřiště. Hotelové vybavení dále zahrnuje recepci s Wi‑Fi (za poplatek), restauraci, bar, pool bar, stolní tenis a volejbal. Za poplatek můžete využít tenisový kurt, kulečník a minimarket. Jednou za dva týdny je pořádán řecký večer s živou hudbou. Nedaleké centrum Kolymbia (Řecko, Rhodos) (1 km) nabízí obchůdky se suvenýry i tradiční taverny a restaurace. Oblíbeným výletním cílem je blízká pláž Tsambika či proslulý Lindos.

Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace (zdarma 1.7.−30.9., ostatní měsíce 6 €/den), lednice, TV/ SAT, sejf (za poplatek), fén, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování
All inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, zmrzlina (13.00−21.00), káva a sušenky (16.30−18.00), místní nealkoholické a alkoholické nápoje (11.00−24.00).

Cena zahrnuje
leteckou přepravu tam a zpět
ubytování příslušné kategorie na 10/11 nocí s vyznačenou stravou
letištní taxy a palivový příplatek
transfery letiště/hotel/letiště
činnost stálého delegáta

Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)

Doprava
Doprava je zajištěna leteckou společností Smart Wings - typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, a za příplatek 600 Kč z Prahy a Ostravy- úterý/pátek.

Způsob prodeje
na vyžádání

Další ubytovací kapacity v letovisku Kolymbia

Hotel Marianna Palace není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kolymbia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Rhodu i v následujících objektech střediska Kolymbia: Alfa, Alfa Beach, Anavadia, Atlantica Aegean Blue, Atlantica Imperial Resort, Atlantica Mikri Poli, Casa Cook Rhodes, Delfinia, Fantasy, Golden Odyssey, Irene Palace, Kolymbia Bay Art, Kolymbia Sky, Kolymbia Star, Kolymbia Sun, Loutanis, Lutania Beach, Lydia Maris Resort & Spa, Marathon, Memphis Beach, Mistral, Myrina, Niriides, Port Royal, Relax, Sensimar Port Royal Villas & Sp, Sentido Port Royal Villas & Spa, Tina Flora.