Hotel Relax, Kolymbia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Rhodos

Místo Kolymbia

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 17.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha
cca 150 m od písčito-oblázkové pláže, cca 100 m od menší písčité pláže, cca 200 m od oblázkovo-písčité pláže; příjemný menší hotelový komplex několika budov v zahradě, v klidnější části oblíbeného letoviska Kolymbia; zastávka autobusu před hotelem, centrum letoviska s obchůdky, tavernami a bary cca 300 m od hotelu.

Vybavení
vstupní hala s recepcí a posezením, restaurace, bar u bazénu, lobby bar, stolní tenis, venkovní bazén (lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma), výtah.

Ubytování
standardní pokoje s možností až 2 přistýlek (formou palandy - pouze pro děti) s koupelnou/WC a fénem, klimatizace zdarma v období 15.06.–15.09., SAT/TV, minilednička, telefon, balkon/terasa.

Informace o stravování
All inclusive: plná penze formou bufetu vč. nápojů (místní rozlévané pivo, víno a nealkoholické nápoje); oběd - ve venkovní restauraci u bazénu, odpolední (překapávaná) káva/čaj 15.00-18.00 hod., ve stejném čase pro děti do 14 let zmrzlina; rozlévané místní alkoholické nápoje (pivo, víno, tvrdý alkohol) a nealkoholické nápoje 11.00-23.00 hod.; vybrané koktejly 15.00-23.00 hod., 1x týdně "řecký večer" nebo živá hudba.

Doporučení pořadatele
Příjemný menší rodinný hotel - jeden z nejoblíbenějších hotelů z nabídky, ideální volba pro klienty všech věkových skupin.

Další ubytovací kapacity v letovisku Kolymbia

Hotel Relax není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Kolymbia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Rhodu i v následujících objektech střediska Kolymbia: Alfa, Alfa Beach, Anavadia, Atlantica Aegean Blue, Atlantica Imperial Resort, Atlantica Mikri Poli, Casa Cook Rhodes, Delfinia, Fantasy, Golden Odyssey, Irene Palace, Kolymbia Bay Art, Kolymbia Sky, Kolymbia Star, Kolymbia Sun, Loutanis, Lutania Beach, Lydia Maris Resort & Spa, Marathon, Marianna Palace, Memphis Beach, Mistral, Myrina, Niriides, Port Royal, Sensimar Port Royal Villas & Sp, Sentido Port Royal Villas & Spa, Tina Flora.