Hotel Dobrudža, Albena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Bulharsko


Místo Albena

Strava Polopenze

Ceny za osobu od 14.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha
Hotel se nachází v centrální části letoviska Albena, na začátku vyhlášené uličky řemesel. Od písečné pláže je vzdálený 300 metrů. Hotel Dobrudža je symbolem rekreačního střediska Albena. V hotelu se nachází SPA centrum Medica, které je jedním z největších léčebných, lázeňských a wellness středisek v Bulharsku. Zde se turistům dostává vysoce kvalitních služeb od renomovaných odborníků v oblasti léčebných a lázeňských služeb.

Pláž
Vzdálenost 300 m od pláže, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodná také pro malé děti. Lehátka a slunečníky nma pláži zdarma. Vodní sporty za poplatek.

Ubytování
Dvoulůžkový pokoj standard (DBL), možnost jedné přistýlky, vlastní sociální zařízení, klimatizace, telefon, balkon, kabelová TV, minibar (konzumace za poplatek). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Maximální obsazení pokoje
Dvoulůžkový pokoj standard (DBL): 2 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí.

Vybavení hotelu
Vstupní hala s recepcí, výtahy, směnárna, dvě restaurace, panoramatický bar, lobby bar, vnitřní a venkovní bazén s dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Služby zdarma
Wi-Fi připojení ve společných prostorách.

Služby za poplatek
SPA centrum, masáže, bezpečnostní schránka, prádelna, internetový koutek.

Stravování
POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a zábava
Rozlehlé pláže jsou mírně svažující se do moře s jemným pískem a tvoří ideální podmínky pro malé děti i neplavce. V okolí je nádherná příroda s možnostmi klidných procházek v blízkém lese. Díky svým minerálním pramenům je Albena jedním z největších přímořských lázní Bulharska. Nabízí širokou škálu poskytovaných služeb. Nabízí jachting, tenisové kurty, venkovní fitness, dětská hřiště, aquapark, plachtění, je zde jezdecký areál i zábavní park pro děti, noční život, restaurace a stánky s rychlým občerstvením. Doprava po letovisku je zajištěna turistickými vláčky. Albena má pravidelné autobusové spojení se Zlatými písky, Varnou a Balčikem. Od Varny je vzdáleno cca 39 km.

GPS souřadnice ubytování
43.366727 28.078242

Transfer
Předpokládaný transfer z letiště Varna do ubytovací kapacity je cca 60 min.

Další ujednání
Tento hotel se řídí zvláštními podmínkami slev, platebními podmínkami a stornopoplatky. Časové slevy za včasný nákup FIRST MINUTE (FM) lze uplatnit pouze do 31. března 2018, záloha je min. 70 % celkové ceny zájezdu. Klientské a věrnostní slevy nejsou možné. Stornopolatky se řídí ustanovením 6.13. Všeobecných smluvních podmínek.

Doprava
Letecká společnost Travel Service (Smart Wings). Předpokládaný letový řád: neděle, linka QS 1186/7, Praha 05:05 - 08:10 Varna 08:55 - 10:05 Praha. Časy LT. Povolená hmotnost zavazadel 15 kg na cestujícího (vyjma dětí do 2 let) a 8 kg kabinové příruční zavazadlo.

Informace k dětské ceně
Dítě nesmí dosáhnout uvedeného věku v době návratu do ČR. Např. přistýlka dítě 2-12 let - cena platí pro dítě ve věku 2-11,99 let, tzn. dítě nesmí dovršit 12ti let v době návratu.

Další ubytovací kapacity v Albeně

Hotel Dobrudža není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Bulharska odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Albena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na severním pobřeží (v okolí Varny) i v následujících objektech střediska Albena: Arabella Beach, Boryana, Club Dobrotiza Beach, Com, Elitsa, Flamingo Grand, Gergana Beach, Holiday Dream, Kaliakra, Kaliopa, Kristel Park, Laguna Beach, Laguna Garden, Laguna Mare, Lotos, Magnolia, Malibu, Mura, Nona, Orchidea, Panorama / Kompas, Paradise Blue, Sandy Beach, Slavuna, Vita Park.