Hotel Holiday Dream, Albena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Bulharsko


Místo Albena

Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 11.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 10%

Vybavení
Poloha
Novinka 2018. Apartmánový komplex HolidayDream se nachází v letovisku Ravda cca 200 m od písečné pláže. Pro svou polohu je vyhledávaným místem k odpočinku, procházkám a pěknému koupání.Od romantického starého města Nesebar leží cca 4 km a od aquaparku je vzdálený cca 2 km.

Pláž
Vzdálenost 200 m, písečná s pozvolným vstupem do moře, lehátka a slunečníky za poplatek, vodní sporty za poplatek.

Ubytování
Dvoulůžkové studia, jednoložnicové nebo dvouložnicové apartmány, možnost jedné nebo dvou přistýlek, vlastní sociální zařízení, klimatizace, kabelová TV, kuch. kout se základním vybavením, lednice, varná konvice, balkon nebo terasa.

Maximální obsazení pokoje
Dvoulůžkové studio (DBL-ST): 2 dospělí + 1 dítě. Jednoložnicový apartmán (APT2): 2 dospělí + 2 děti Dvouložnicový apartmán (APT2): 4 dospělí + 1 dítě.

Vybavení
Recepce, výtah, venkovní bazén, menší dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Bezpečnostní schránka za poplatek.

Služby za poplatek
Wi-Fi připojení v celém areálu za poplatek 1,5 €/24 hod.

Stravování
BEZ STRAVY

GPS souřadnice ubytování
42,6400164 27,673922

Transfer
Předpokládaný transfer z letiště Burgas do ubytovací kapacity je cca 50 min.

Informace k dětské ceně
Dítě nesmí dosáhnout uvedeného věku v době návratu do ČR. Např. přistýlka dítě 2-12 let - cena platí pro dítě ve věku 2-11,99 let, tzn. dítě nesmí dovršit 12ti let v době návratu.

Další ubytovací kapacity v Albeně

Hotel Holiday Dream není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Bulharska odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Albena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na severním pobřeží (v okolí Varny) i v následujících objektech střediska Albena: Arabella Beach, Boryana, Club Dobrotiza Beach, Com, Dobrudža, Elitsa, Flamingo Grand, Gergana Beach, Kaliakra, Kaliopa, Kristel Park, Laguna Beach, Laguna Garden, Laguna Mare, Lotos, Magnolia, Malibu, Mura, Nona, Orchidea, Panorama / Kompas, Paradise Blue, Sandy Beach, Slavuna, Vita Park.