Hotel Laguna Mare, Albena

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Bulharsko


Místo Albena

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 13.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Laguna Mare - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace
Poloha objektu:
Cca 30 km severně od Varny v letovisku Albena, 50 m od písečné pláže, přímo v centru, zastávka vláčku, který jezdí po Albeně, 100 m od hotelu. V okolí hotelu obchody, restaurace, lékárna, bankomat, nemocnice ve Varně, nový aquapark přímo na okraji Albeny.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, směnárna, výtah, trezor na recepci za poplatek, restaurace s terasou v hotelu Laguna Beach, lobby bar v Laguna Mare, snack bar v Laguna Garden, minimarket. Venkovní i vnitřní bazén pouze v hotelu Laguna Beach, venkovní bazén v Laguna Garden a v hotelu Laguna Beach, u bazénu terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky za poplatek.

Vybavení pokojů:
DR:koupelna/WC, TV/sat., klimatizace, telefon, minibar za poplatek, terasa nebo balkon. Velikost pokoje 18 m2. DRP: viz DR, mohou však být situovány v méně příznivé poloze. FRSS: viz DR, dvoulůžko rozměr 1,4 m + sofa, postranní výhled na moře. FRSS1: viz DR, 2 pokoje propojené dveřmi. Dětská postýlka možná zdarma (na vyžádání).

Zábava:
Animační program Funtazie klub v období  21.6.-31.8.2018 a v období 19.6.-2.9.2019.

Stravování:
Viz program all inclusive.

Sportovní vyžití:
Široká písečná pláž 50 m přes pěší promenádu. Lehátka (2 ks/pokoj) a slunečník (1 ks/pokoj) zdarma.

Pro děti:
Zdarma: plážový volejbal. Za poplatek: tenis, vodní sporty na pláži.

Program All Inclusive:
Animační program Funtazie klub v období  21.6.-31.8.2018 a v období 19.6.-2.9.2019. Dětská postýlka zdarma, dětská stolička v hlavní restauraci, dětský oddělený sladkovodní bazén.

Přístup na Internet:
Klienti mohou využívat wellnes & spa centra u protějšího hotelu Flamingo Grand ***** (cca 150 m).

Další informace:
Snídaně formou bufetu (07.30–10.30 hod.) Oběd formou bufetu (12.30–14.30 hod.) Večeře formou bufetu (18.30–21.30 hod.) Zmrzlina pro děti (11.00-17.00 hod.) Snack – lehké občerstvení během dne (15.00–17.00 hod.) v Laguna Garden Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 hod.) v Laguna Mare Restaurace a la carte Green Apple - 2 x za pobyt večeře, nutná rezervace, kapacitně omezeno

Platební karty:
Animační program Funtazie klub v období  21.6.-31.8.2018 a v období 19.6.-2.9.2019.Oficiální třída: ***
Základní informace: Bulharsko / Varna / Albena. Rozsáhlý hotelový resort, patřící do komplexu hotelů Laguna Mare, Laguna Beach a Laguna Garden, leží v letovisku Albena, jež je proslulé svým příjemným prostředím a krásnými písčitými plážemi. Svým klientům nabízí moderně vybavené a klimatizované pokoje. Pro děti je zde k dispozici dětský bazén a dětské hřiště. V okolí hotelu se nachází velké množství barů, restaurací a obchodů. Nedaleko je také nově vystavěný aquapark, který můžete navštívit během svého pobytu v Bulharsku. Doporučit lze taktéž výlet do 10 km vzdáleného městečka Balchik, označovaného za „město bílých skal“, kde je jedním z největších lákadel tamní botanická zahrada, která je vyhledávaným cílem všech klientů.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace (v hotelu Laguna Garden), lobby bar, bar u bazénu, Wi-Fi v lobby zdarma, 2 bazény (lehátka a slunečníky zdarma, u hotelu Laguna Garden), dětský bazén, dětské hřiště,

Vybavení pokojů: Standardní pokojindividuální klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, minibar (za poplatek), trezor na recepci (za poplatek), vlastní sociální zařízení (koupelna, WC), balkon,

Vzdálenosti: pláže: 50 m, letiště: 40 km, centra: 100 m, nákupních možností: 100 m,

Pláž: písčitá, 1 slunečník a 2 lehátka / pokoj zdarma,

Informace ke stravování: All Inclusive: 10:00 - 23:00, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, káva/čaj, zmrzlina. Neomezené množství rozlévaných nealkoholických a vybraných alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.,

Zábava: animační programy, večerní programy, stolní tenis, vodní pólo,

Další ubytovací kapacity v Albeně

Hotel Laguna Mare není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Bulharska odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Albena se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na severním pobřeží (v okolí Varny) i v následujících objektech střediska Albena: Arabella Beach, Boryana, Club Dobrotiza Beach, Com, Dobrudža, Elitsa, Flamingo Grand, Gergana Beach, Holiday Dream, Kaliakra, Kaliopa, Kristel Park, Laguna Beach, Laguna Garden, Lotos, Magnolia, Malibu, Mura, Nona, Orchidea, Panorama / Kompas, Paradise Blue, Sandy Beach, Slavuna, Vita Park.