Studio / Apartmán Olive Tree, Krioneri

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Krioneri

Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 10.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 37%

Vybavení
Popis
2-3 lůžka bez stravování možnost dokoupení snídaní (platba na místě)

Poloha
Olive Tree, sedm malých domečků, je postaveno v oblasti Krioneri. Vilky jsou obklopeny bujnou zelení a zahradou plnou květin, především růží. Krásná oblázková pláž Piso Krioneri je vzdálena asi 12 minut pohodlné chůze. Budete-li pokračovat dál po pěší zóně, rychle dosáhnete rušného centra Pargy. I v oblasti Krioneri jsou vynikající taverny a obchody. Nejbližší obchod je vzdálen asi 2 minuty.

Ubytování
Studia jsou v přízemí nebo v prvním patře a mají dvě lůžka a další lůžko nebo manželskou postel a další lůžko. Z prostorných, zastíněných balkónů je výhled do zeleně a k bazénu. Studia jsou vybavena sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací (za příplatek) a sejfem (za příplatek). Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Vybavení a služby hotelu
Bazén s lehátky a slunečníky, malé dětské hřiště, recepce s biliárem a velkou TV, snack bar, Wi-Fi, místo k parkování.

Stravování
Majitelé Vám v malém snack baru připraví snídani (platba na místě). Můžete si zde také zakoupit nápoje i malé občerstvení.

Shrnutí
Kouzelné místo zahalené květinami a zelení, kde se dá předpokládat klidné prostředí. Snadný přístup ke krásné pláži Krioneri a k centru starobylé Pargy je také velkou výhodou.

Vzdálenosti
od pláže Piso Krioneri: cca 780 m. od centra Pargy: cca 980 m.
Popis ubytování:
Parga je mimořádně oblíbené letovisko, které okouzluje svými křivolakými uličkami, panoramatem domků vinoucích se až k pevnosti, která dominuje příbřežní promenádě. Tím, že však vytváří tento pomyslný amfiteátr, jen minimum ubytování v Parze má pláž "jen na skok". Velice příjemný rodinný areál studií Olive Tree se nachází od hlavní pláže a přístavu jen 700 m, Piso Krioneri o kousek dále a oblíbená dlouhá pláž Valtos je dostupná lodním taxi. Odměnou za tuto distanci je však krásná zahrada a vůbec poloha domu v klidnějším prostředí, avšak nedaleko rušného centra vábícího k večerním procházkám. O menší vilky rozptýlené v zahradě se majitelé vzorně starají, rádi vám v baru připraví nějakou laskominu nebo drink a v letním parnu se můžete zchladit v hezkém bazénu, kolem kterého je sluneční terasa s lehátky a slunečníky. V zahradě je i dětské hřiště, stromy poskytující stín a kochat se můžete pohledem do zeleně okolních hor. Nákupní a stravovací možnosti začínají ve vzdálenosti cca 150 m od domu, směrem k cca 800 m vzdálenému centru jejich početnost narůstá geometrickou řadou. Ideální ubytování pro páry a romantiky, kteří mají rádi tradičnější řecké destinace, ubytování v klidnějším prostředí s možností večerního korzování.

kategorie:
2+ klíče

Oficiální kategorie:
2 klíče

Kapacita:
30 studií

Pláž:
cca 700 m pláž Krioneri, Piso Krioneri o cca 100 m dále a na pláž Valtos se lze dopravit vodním taxi, na všech plážích lehátka a slunečníky za poplatek

Vybavení / Sport / Zábava:
recepce • trezor na recepci (za poplatek) • parkoviště • WiFi zdarma u baru • bar • bazén s lehátky a slunečníky zdarma • billiard (za poplatek)

Ubytování / Vybavení:
prostorná studia pro 2-3 osoby (všechna lůžka pevná) v přízemí i v patře s balkonem a výhledem na bazén nebo na hory • klimatizace (za poplatek) • TV • kuchyňský kout se základním vybavením • dvouplotýnkový vařič • lednička • rychlovarná konvice • koupelna (sprcha, WC)

Stravování:
bez stravy

Cena zahrnuje:

U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA nebo BRNO – PREVEZA – PRAHA nebo BRNO, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid ve studiích a apartmánech (úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, následně dle rozhodnutí ubytovacího zařízení), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK , pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).Povinné příplatky:
Povinné příplatky:

pobytová taxa 0,5 € za pokoj/noc

Tato taxa je v Řecku zavedena od 1.1.2018 a je splatná v hotovosti v místě pobytu.Nepovinné příplatky:
komplexní cestovní pojištění 62,- Kč/os./den

Další ubytovací kapacity v letovisku Krioneri

Studio / Apartmán Olive Tree není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Krioneri se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené v Parze i v následujících objektech střediska Krioneri: Elena.