Studio / Apartmán Dracos, Parga

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Parga

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace o ubytování
2 - 4 lůžka snídaně

Poloha
nový luxusní apartmánový hotel leží ve svahu, který uzavírá úžasné údolí Pargy. Do centra městečka se dostanete asi za 15 min. Stejně tak snadno se dostanete i na pláž Piso Krioneri a na městskou pláž. Hotel je obklopen zelení a zaručí Vám klidnou dovolenou.

Ubytování
v hotelu naleznete 3 typy luxusních pokojů, jednak studio pro 2 osoby, dále apartmánové suity s 1 ložnicí a 2 rozkládacími gauči (až pro 4 osoby) a mezonetový apartmán s horní a dolní ložnicí (až pro 4 osoby). Studia a apartmány jsou vybaveny luxusně zařízenou koupelnou se sprchovým koutem, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV/SAT, fénem, sejfem a klimatizací. Všechna studia a apartmány mají velké zastíněné terasy s výhledem do údolí. U hotelového bazénu je bar a snídárna. Naleznete zde i místa na parkování.

Stravování
rozšířená kontinentální snídaně je podávána formou bufetu.

Shrnutí
první opravdu luxusní hotel v Parze může uspokojit i náročného klienta.

Vzdálenosti
od pláže Piso Krioneri: cca 350 m. od centra Pargy: cca 500 m. od letiště Preveza: cca 80 km.

Další ubytovací kapacity v letovisku Parga

Studio / Apartmán Dracos není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Parga se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené v Parze i v následujících objektech střediska Parga: Garden House, Pavlos, Sakis, Tousis, Villa Ilios.