Hotel Anais, Korinos

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Korinos

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Anais - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace, bezbariérový objekt
Poloha objektu
velmi příjemný hotel s milou a přátelskou rodinnou atmosférou se nachází v klidné oblasti Korinos, ve vzdálenosti cca 4 km od střediska Paralia. V kraji známá rybářská vesnice Korinos je vzdálená cca 2,5 km, zde je i železniční nádraží s pravidelným spojením do Thessaloniki (cena jízdenky je cca 12€ - tam i zpět). V Paralii jsou kavárny, cukrárny, restaura-ce, taverny, bankomat, široké nákupní možnosti, minimarkety, supermarkety, obchody se suvenýry, lékárna atd… Taxi stojí cca 8-9€/cesta. Ve vzdálenosti cca 100 m od hotelu je autobusová zastávka, odkud jezdí autobus (jen v hlavní sezóně) do rušného střediska Katerini, jízdenka stojí cca 1,90€/jeden směr, zde se každou sobotu konají typické místní trhy. Po Paralie vyjde jízdenka na cca 1,20€ (zakoupená v automatu) nebo cca 1,50€ zakoupená u řidiče. Z vesničky Korinos (cca 2,5 km) jezdí autobus do Paralie celoročně. Nejbližší supermarket je od hotelu vzdálený pouhých 100 m (k dosažení po chodníčku podél pláže), v jeho okolí je i několik barů a taveren. Hotel prošel v roce 2010 celkovou renova-cí. Doporučujeme pronajmout si auto a poznat zajímavé okolí této oblasti - např. bahenní lázně Alikes.

Popis objektu
celková kapacita tohoto třípatrového hotelu je 60 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné až dvou přistýlek). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudeb-ním kanálem, malou chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do okolí, vnitrozemí, areálu hotelu, sousední ho-tel, na hory nebo s bočním výhledem směrem na moře. Fén k zapůjčení na recepci zdarma. Možnost úschovy peněz a cenností na recepci zdarma (společný hotelový trezor). Jednolůžkový pokoj je pouze na vyžádání. Přízemní pokoje jsou s novějším vybavením a velkou verandou společnou i pro sousední pokoj, odděleno nízkou zídkou - jsou vhodné pro rodiny s dětmi. V pokojích pro 4 osoby nelze ubytovat 4 dospělé osoby, max. 3 dospělé osoby nebo rodiny s 2 dětmi. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení
recepce, salónek s TV se satelitním příjmem, výtah, internetový koutek (zdarma), restaurace s výhledem na moře a ven-kovní terasou, vnitřní bar, snackbar u bazénu a na pláži. Trezor na recepci zdarma. Zahrada, parkoviště. Osušky na pláž poskytoval hotel v sezóně 2016 zdarma (bez možnosti výměny a jejich počet je omezený, doporučujeme raději vlastní plážové osušky). Wifi v prostoru recepce zdarma. V hotelu je možná úhrada extra přiobjednaných služeb na místě pou-ze v hotovosti.

Stravování
formou polopenze. Snídaně a večeře - bufet. V období do cca 19.06.2017 a po cca 21.09.2017 může být večeře serví-rovaná. V poledne je možné si v restauraci objednat oběd, ceny jsou příznivé (12:30-16:30, pestrý jídelní lístek k dispo-zici v češtině). V sezóně 2016 hotel nabízel v baru u bazénu v čase od 21:00-22:00 hodin tzv. Happy hour - na všechny nápoje nabízel výhodnou slevu, obvykle až 30 %.

Sport a zábava
bazén s oddělenou částí pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, stolní fotbal (cca 0,50€/hra), plážový volejbal a fotbal (zdarma), doporučujeme si vzít vlastní míč. Slunečníky a lehátka na pláži - podmíněno symbolickou konzumací v plážovém baru (nápoje/občerstvení v hodnotě cca 3€/osoba). Hotel pro své hosty pořádá v hlavní sezóně večery s živou hudbou, obvykle 1x týdně. Vodní sporty na pláži - za poplatek.

Výhody
Klidné relaxační místo