Hotel Golden Sun, Mesagala

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Mesagala

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha
Hotel Golden Sun se nachází v malé vesničce Messangala, kde je několik taveren a obchodů s potravinami. Letovisko Nei Pori je vzdáleno asi 7 kilometrů, podél pláže je v dosahu 4,5 kilometru.

Popis hotelu
Příjemný rodinný hotel, obklopený upravenou zahradou. Skládá se z hlavní budovy a několika bungalovů. Je vhodný pro klidnou dovolenou a pobyty rodin s dětmi.

Pláž & Bazény
prostorná písečná pláž přímo u hotelu

Vybavení hotelu
restauraci a bar, bar na pláži, na pláži jsou hotelovým klientům k dispozici lehátka se slunečníky, při konzumaci bez poplatku

Ubytování
klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, koupelna s WC, SAT/TV, lednička, trezor, balkón nebo terasa, hotel má k dispozici 2 bungalovy vhodné pro klienty na invalidním vozíku

Stravování
polopenze, snídaně formou bufetu, večeře servírované

Sport & zábava
volejbalové hřiště, fotbálek

Aktivity pro děti a juniory
hřiště pro děti

Internetové připojení
wifi připojení

Relaxace & Wellness
1x týdně řecký večer v hotelu

Popisy pokojů
Dvoulůžkové pokojeKlimatizované dvoulůžkové pokoje, koupelna s WC, SAT/TV, lednička, trezor a balkón nebo terasa. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.BungalovKlimatizované bungalovy umístěné v zahradě, koupelna s WC, SAT/TV, lednička, kuchyňský kout. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 2 děti.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Thessaloniki - Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,transfery,služby delegáta,základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.