Hotel Boutique Aria, Chora (Folegandros)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace ŘeckoStrava Snídaně

Ceny za osobu od 26.380 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha
shodné s popisem hotelu Odysseus.


Vybavení
shodné s popisem hotelu Odysseus. Aria Boutique hotel má jen samostatnou část s pokoji.


Ubytování
zákazník si může vybrat z celkem 11 pokojů, různé druhy ubytování, všechny pokoje s výhledem na moře. Standardní pokoje - 16 m2, moderní zařízení, moderní koupelna se sprchou, s balkonem či terasou. Superior standard pokoje - 20 m2, rozdíl je ve velikosti pokoje, zařízení stejné. Premium studio - 22 m2, kuchyňka a obývací část, ostatní stejné jako u předchozích typů pokojů. Suite junior - 26 m2, luxusní vybavení, romantické lůžko, koupelna s hydromasážní vanou, luxusní kosmetické přípravky, obývací část k příjemnému posezení. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, LCD SAT/TV, trezorem, minibarem, telefonem, vysoušečem vlasů, župany.


Informace o stravování
Snídaně: kontinentální servírovaná (tradiční řecká snídaně - káva nebo čaj, džus, sýrový koláč nebo jiné sladké pečivo, chléb, máslo, marmeláda, med)


Doporučení pořadatele
Osobitý styl, komfortní ubytování, nádherný výhled na moře, v hlavním centru ostrova - ve vesničce Chora. Tento boutique hotel můžeme doporučit náročným klientům všech věkových kategorií.

Další ubytovací kapacity v Choře (Folegandros)

Hotel Boutique Aria není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Chora (Folegandros) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Folegandru i v následujících objektech střediska Chora (Folegandros): Odysseus.