Hotel Corali, Chora (Ios)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Ios

Místo Chora (Ios)

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Corali Hotel je ideální pro ty, kteří hledají odpočinek a také pro páry s touhou po romantické dovolené. Hotel se skládá ze dvou budov přímo u písečné pláže, pouze přes místní komunikaci. Naproti hotelu se nachází autobusová zastávka, ze které je možné se dopravit do centra města Ios. Nedaleko hotelu najdete také přístav a v jeho okolí se nachází různé obchůdky se suvenýry, bary a tradiční taverny.

Vybavení hotelu:
Pro hotelové hosty je zde k dispozici vstupní hala s recepcí, venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, úschovna zavazadel, venkovní bazén, dětský bazén, vířivka, bar u bazénu, snack bar, kulečník, šipky, dětské hřiště, Wi-fi připojení zdarma, parkoviště

Vybavení pokoje:
Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, vlastním sociálním zařízením, koupelnou s vanou nebo sprchou, mini ledničkou, fénem, Tv, klimatizací, balkonem nebo terasou.

Pláž a plážový servis:
Písečná pláž se nachází přímo u hotelu, pouze přes místní komunikaci. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma

Pro děti:
Dětský bazén, dětské hřiště

Sport a zábava:
Venkovní bazén, kulečník, šipky, plážový volejbal

Služby za poplatek:
Klimatizace, trezor Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Poznámka:
V případě odpoledního letu, může nastat situace, že klienti budou ubytováni 1. noc ve stejné kategorii na ostrově Santorini a následující den bude zajištěn transfer lodí na ostrov Ios.

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava na ostrov Santorini a zpět do ČR (včetně povinných příplatků a paliva), transfer lodí na ostrov Ios a zpět , stravování dle uvedení, služby delegáta pouze na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Chora (Ios)

Hotel Corali není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Chora (Ios) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Iosu i v následujících objektech střediska Chora (Ios): Agalia Luxury Suites, Armadoros, Dionysos Resort, Liostasi Ios, Skala.