Hotel Levantes Boutique, Chora (Ios)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Ios

Místo Chora (Ios)

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Hotel Levantes Boutique je postavený dle tradiční architektury ostrovu Ios a tvoří okouzlující kontrast bílého kamene s azurovou barvou moře. Rozprostírá se nad zlatou písečnou pláží Mylopotas v klidném prostředí jako stvořeném pro relaxaci a oddych. Nabízí ubytování ve vkusně zařízených pokojích s balkónem a částečným nebo přímým výhledem na moře.

Vybavení hotelu:
K dispozici pro hotelové hosty je recepce 24h , soukromé parkoviště, připojení k internetu zdarma, bazén, čistírna, bazénové osušky, masáže a kosmetický salon, hlídání dětí, lehátka u bazénu, společenské prostory, služba žehlení.

Vybavení pokoje:
Classic double SSV Superior double SV Junior suite SV Classic double - tyto pokoje jsou s manželskou postelí nebo dvěmi samostatnými lůžky - soukromý balkon s částečným výhledem na moře - klimatizaci - satelitní TV - wi-fi - fén - koupelna - lednička - mini bar - župany - ručníky u bazénu - trezor Superior double - tyto pokoje jsou s manželskou postelí nebo dvěmi samostatnými lůžky - soukromý balkon s panoramatickým výhledem na moře - klimatizaci - satelitní TV - wi-fi - fén - mini bar - lednička - koupelna - župany - ručníky u bazénu - trezor Junior suite - soukromý balkon s výhledem na moře - klimatizaci - satelitní TV - wi-fi - fén - mini bar - župany - ručníky u bazénu - trezor - lednička - koupelna

Pláž a plážový servis:
Pláž je bílá, rozlehlá a písčitá. - vodní sporty - šnorchlování - potápění

Služby v ceně:
- parkování - osušky u bazénu - lehátka u bazénu

Služby za poplatek:
- čistírna, masáže, kosmetický salon, vodní sporty, klimatizace, trezor

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Poznámka:
Z důvodu příletových/odletových časů do/z destinace, a časů trajektů může nastat situace, že klienti budou ubytováni 1. nebo poslední noc ubytováni ve stejné kategorii na ostrově Santorini.

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava na ostrov Santorini a zpět do ČR (včetně povinných příplatků a paliva), transfer lodí na ostrov Ios a zpět , stravování dle uvedení, služby delegáta pouze na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Chora (Ios)

Hotel Levantes Boutique není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Chora (Ios) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Iosu i v následujících objektech střediska Chora (Ios): Agalia Luxury Suites, Armadoros, Dionysos Resort, Liostasi Ios, Skala.