Hotel Poseidon, Mylopotas

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Ios

Místo Mylopotas

Strava Snídaně

Ceny za osobu od 17.890 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Poseidon hotel leží pouhých 300 m od pláže a 50 m od přístavu a je garancí bezstarostné dovolené. V blízkosti hotelu naleznete městskou pláž nebo se můžete svést autobusem z nedaleké zastávky na ostatní pláže, které tento ostrov nabízí. Ios není ještě zasažen masovou turistikou a pokoj a klid tohoto místa ucítíte hned po příjezdu. Hotel nabízí ubytováni v pokojích s balkónem a výhledem do přístavu.

Vybavení hotelu:
K dispozici pro hotelové hosty je soukromé parkoviště na přilehlém místě, připojení k internetu ve společenských prostorách je zdarma, klimatizace, topení, bazén, bar u bazénu, terasa, společenská místnost s barem a TV, zábavní hala, trezory, směnárna,

Vybavení pokoje:
Všechny pokoje jsou klimatizované. Single room Double room Triple room Single room - s vlastním sociálním zařízením a s balkonem nebo verandou - klimatizace - koupelna - lednička - TV - Fén Double room - oddělené postele nebo manželská postel - s vlastním sociálním zařízením a s balkonem nebo verandou - klimatizace - koupelna - lednička - TV - Fén Triple room - s vlastním sociálním zařízením a s balkonem nebo verandou - klimatizace - koupelna - lednička - TV - Fén

Pláž a plážový servis:
Pláž je kvalitní a čistá s mekkým, hutným pískem zlaté barvy. Voda je průzračně modrá. Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka. Možnost vodních sportů.

Pro děti:
Možnost dětské přistýlky na vyžádání.

Sport a zábava:
- kulečník - šipky - herna

Služby v ceně:
- parkování

Služby za poplatek:
- lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, trezory, čistírna, úschovna zavazadel

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Poznámka:
Z důvodu příletových/odletových časů do/z destinace, a časů trajektů může nastat situace, že klienti budou ubytováni 1. nebo poslední noc ubytováni ve stejné kategorii na ostrově Santorini.

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava na ostrov Santorini a zpět do ČR (včetně povinných příplatků a paliva), transfer lodí na ostrov Ios a zpět , stravování dle uvedení, služby delegáta pouze na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Mylopotas

Hotel Poseidon není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Mylopotas se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Iosu i v následujících objektech střediska Mylopotas: Aegeon, Ios Palace, Marcos Beach.