Hotel Captain Yiannis, Vathi (Ithaka)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Ithaka


Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Informace o ubytování
2-4 lůžka snídaně

Poloha
Budovy s pokoji a apartmány se nalézají na východním pobřeží zálivu Molos v hlavním městě ostrova. Ubytování v malebné krajině nabízející překrásné výhledy na centrum Vathy, na moře, vysoko do kopců na vesnici Perahori a na okolní hory. Hotel prošel v roce 2014 rekonstrukcí.

Ubytování
Velice vkusně zařízené 2lůžkové pokoje a 4lůžkové apartmány s 1 ložnicí mají prostorné terasy s nádherným výhledem na moře. Pokoje nemají kuchyňský kout a k dispozici je zde lednička a kávový set. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem (včetně vařiče, ledničky a základního nádobí). Součástí vybavení pokojů a apartmánů je sprcha nebo vana, WC, klimatizace, sejf, TV/SAT a Wi-Fi (ve veřejných prostorách). Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).

Vybavení a služby hotelu
V hotelu je recepce, bazén, bar u bazénu, parkoviště, místo pro zakotvení člunů a jachet, slunečníky a lehátka, soukromá kaple.

Stravování
Kontinentální snídaně probíhají formou bufetu. Během dne si lze objednat malé občerstvení v baru u bazénu.

Shrnutí
Kvalitní stylové ubytování v krásném prostředí.

Pláž
Na nejbližší pláž Loutsa se dostanete přibližně po 20 minutách chůze.

Vzdálenosti
od pláž: cca 1,1 km. od centra: cca 650 km.

Další ubytovací kapacity v letovisku Vathi (Ithaka)

Hotel Captain Yiannis není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Vathi (Ithaka) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Ithace i v následujících objektech střediska Vathi (Ithaka): Captain Giannis.