Studio / Apartmán Ambiance, Massouri

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Massouri

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis ubytování:
Na konci oblíbeného letoviska Massuri, přímo nad krásnou pláží, s výhledem na azurové moře a ostrůvek Telendos byl terasovitě postaven prázdninový dům Ambiance. Jeho skvělá poloha nenabízí jen okouzlující výhled na moře, ale především nejkratší možnou dostupnost nejhezčí pláže v Massouri, stačí jen sejít schody vedoucí od domu na pláž - přibližně 20 m. V blízkém okolí domu se nacházejí taverničky, minimarkety, kavárny. Nedaleko odsud začínají lezecké stěny a trasy. Romantický západ slunce si můžete užít u sklenky vína - v Ambiance cafe-baru, který je umístěný v horním patře u silnice, dům je totiž postaven na útesu pod ním. Autobusová zastávka je cca 50 m od recepce, můžete se svézt třeba do hlavního města Pothia, vzdáleného 8 km. 

Kapacita:
16 studií

Pláž:
přímo nad začátkem písečné pláže, dostupné po schodech od domu

Ubytování / Vybavení:
příjemná prostorná studia pro 2 osoby • klimatizace (za poplatek) • kuchyňský kout • základní nádobí • lednička • dvouplotýnkový vařič • koupelna (sprcha, WC) • TV/SAT • balkon s výhledem na moře • v areálu: recepce, Ambiance cafe-bar, WiFi ve společných prostorách domu

Stravování:
bez stravy

Náš názor:
pokud se hned po probuzení toužíte kochat výhledem na moře, jste na správném místě, i když to nejlepší "promítání" přichází se západem slunce! Komfortní studia, krásný výhled, pláž hned pod domem, lezecké trasy nedaleko. Ideální volba pro romantickou dovolenou na stále tradičním řeckém ostrově. Jeden z nejlepších domů na Kalymnosu!

www:
www.ambiance-hotel.gr

Cena zahrnuje:
U leteckých zájezdů je cena konečná a zahrnuje:

zpáteční letenku PRAHA, BRNO nebo OSTRAVA – KOS – PRAHA, BRNO nebo OSTRAVA, transfer z letiště do přístavu Mastichari, trajekt na ostrov Kalymnos, doprava na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK , pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek Čl. II.).
Poznámka:
Tranfer na ostrov Kalymnos

U zájezdů na Kalymnos je přílet na Kos. Transfer z letiště do přístavu Mastichari trvá cca 15 minut, plavba trajektem na Kalymnos cca 50 minut a následný transfer je autobusem nebo taxi, pobytová místa jsou vzdálena 6 – 8 km od přístavu v Pothii. Je třeba vzít na vědomí možnost časových odchylek vzhledem k časům příletů a odletů, počasí a harmonogramu trajektů. V případě čekání na loď v Mastichari se můžete osvěžit koupáním na zdejší krásné pláži nebo posedět v některé z blízkých a útulných taveren, tak nezapomeňte plavky přibalit do příručního zavazadla, vždyť vaše řecká dovolená začíná hned vystoupením z letadla!Nepovinné příplatky:
komplexní cestovní pojištění 49,- Kč/os./den

Další ubytovací kapacity v Massouri

Studio / Apartmán Ambiance není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Massouri se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kalymnosu i v následujících objektech střediska Massouri: Continental, Oasis, Rita, Tina, Vouros Palace.