-

Dovolená Arkasa - hotely

Montemar

Náhled objektu Montemar, Arkasa, ostrov Karpathos, Řecko
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Arkasa a na ubytování v aparthotelu Montemar budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Karpathosu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Popi

Náhled objektu Popi, Arkasa, ostrov Karpathos, Řecko
Turisty vyhledávaný Studio / Apartmán Popi je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Arkasa prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Karpathosu příjemný čas relaxace

Royal Beach

Náhled objektu Royal Beach, Arkasa, ostrov Karpathos, Řecko
Využijte aktuální možnosti a poleťe na ubytování do aparthotelu Royal Beach, kde si můžete v resortu Arkasa na Karpathosu bez omezení užívat skvělého času plného slunce, příjemně vyhřátého moře, rozpálených páží a především spousty pohody a odpočinku

Saint Nicolas

Náhled objektu Saint Nicolas, Arkasa, ostrov Karpathos, Řecko
Ubytujte se během turistické sezóny i mimo ni v prázdninovém středisku Arkasa, kde se nachází Studio / Apartmán Saint Nicolas, a odkud vám cesta k vodě zabere jen chvíli, takže skvělá dovolená u moře na Karpathosu vám může začít prakticky ihned po příletu

Dovolená Arkasa - informace

Vesnička Arkasa se nalézá na západním pobřeží ostrova Karpathos ve vzdálenosti jen necelého kilometru od turistického letoviska Finiki. Do hlavního města ostrova Karpathos je to odsud vzdušnou čarou jen asi 7 kilometrů, ovšem vzhledem ke skutečnosti, že silnice spojující Finiki a město Pigadia se klikatí skrze vnitrozemí, cesta může trvat až půl hodiny. Na mezinárodní letiště je to z letoviska Arkasa jen asi 6 kilometrů a tak turisté, kteří přiletěli na Karpathos prožít svou letní dovolenou právě do vesničky Arkasa, stráví transferem jen necelých 15 až 20 minut.

Dovolená Arkasa - fotografie

I když Arkasa nepatří na ostrově Karpathos k rušným letoviskům, turisté tady mohou prožít svou dovolenou v Řecku jak v dobře vybavených hotelích, tak i v cenově příznivých penzionech, apartmánech a dokonce mohou být ubytování v soukromí. Ve vesničce je v provozu několik tradičních taveren a též restaurací, ve kterých si mohou dát jak jídla z typicky řecké kuchyně, tak také kontinentální pokrmy.

Návštěvníci prázdninového resortu Arkasa si mohou vybrat hned z několika míst, kde mohou prožít příjemný den u moře. Nejznámější zdejší pláží je bezpochyby Agios Nikolaos. Ta se nalézá v jihozápadní části letoviska a o tom, že jde skutečně o kvalitní pláž, svědčí ocenění modrou vlajkou. Pláž má písečný povrch a do moře klesá jen pozvolna, takže je ideální pro dovolenou rodin s malými dětmi. Nechybí zde ani služby jako je půjčování plážových lehátek a slunečníků. V její blízkosti je i možnost rychlého občerstvení, takže komu by na pláži nedaleko letoviska Arkasa vyhládlo, má to na něco dobrého k jídlu jen několik desítek metrů.

Dovolená Arkasa - fotografie

Další pláž se nachází v západní části obce Arkasa. Ta ovšem není tak dobře chráněna před vlivy otevřeného moře jako zmiňovaná pláž Agios Nikolaos a tak je tady v průběhu letní sezony potřeba počítat s většími vlnami. To je ovšem dobrou zprávou pro milovníky surfingu a windsurtingu a též se tady bude líbit turistům, kterým se líbí dovádět ve vlnách.

Kam jinam na Karpathosu na dovolenou?

Arkasa není jediným místem, kde se dá prožít na Karpathosu příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Amoopi, Aphiartis (Afiartis), Finiki, Kyra Panagia, Lakki (Karpathos), Lefkos, Pigadia.

Další sekce katalogu Arkasa, ostrov Karpathos

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Arkasa, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Arkasa. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Arkasa jsou prezentovány v sekci Arkasa first minute.