Studio / Apartmán Montemar, Arkasa

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Arkasa

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Popis ubytování:
Pouhých 150 m od vyhlášené písečné pláže Ag. Nikolaos v městečku Arkassa stojí dva velmi příjemné apartmánové domy Montemar. Původní okrová budova s útulnou recepcí je obklopena pečlivě udržovanou zahradou a nachází se v ní prostorné, příjemné rustikální apartmány pro 2-4 osoby. Vedle ní byla v roce 2009 dostavěna nová budova s bleděmodrou fasádou s dalšími typy studií. Nejbližší minimarket je vzdálen 60 m, taverna cca 150 m a na pláži je plážový bufet. Ve vzdálenosti necelých 500 m jsou další stravovací a nákupní možnosti a samo centrum Arkassy je vzdálené cca 1km.

kategorie:
**+

Kapacita:
2 studia a 10 apartmánů

Pláž:
necelých 150 m písečná pláž s plážovým servisem a sprchami

Ubytování / Vybavení:
rustikální apartmány s oddělenou ložnicí pro 2-4 osoby v původní budově (ložnice + obývací místnost s kuchyňkou a rozkládací pohovkou) • studio pro 2-3 osoby v první původní budově (manželská postel + pohovka) • trezor (za poplatek) • WiFi v okolí recepce (zdarma) • koupelna (sprcha, WC) • fén • kuchyňský kout se základním vybavením • lednička • kávovar • balkony nebo terasy s výhledem do okolí nebo s částečným výhledem na moře

Stravování:
bez stravy

Náš názor:
přímo u jedné z nejatraktivnějších pláží ostrova, v klidném prostředí s možností nákupů i stravování v blízkosti, velmi příjemní majitelé, ubytování na dobré úrovni. Náš tip pro páry hledající klidné prostředí a díky pláži i pro rodiny s dětmi

www:
www.hotelsline.gr/montemar

Cena zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA – KARPATHOS – PRAHA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK , pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).


Nepovinné příplatky:
komplexní cestovní pojištění 49,- Kč/os./den

Další ubytovací kapacity v letovisku Arkasa

Studio / Apartmán Montemar není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Arkasa se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Karpathosu i v následujících objektech střediska Arkasa: Popi, Saint Nicolas.