Hotel Lymiatis Beach, Pigadia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Pigadia

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha objektu
velmi dobře umístěný a oblíbený hotel, patří mezi nejstarší na ostrově, leží v klidném prostředí přímo u čistého moře a pěkné dlouhé písečné pláže. V blízkosti jsou obchody, vyhlášené taverny, kašna s pitnou vodou. Centrum Pigadie je vzdáleno cca 1 km. Doporučujeme přikoupit si předem výhled na moře a vychutnat si krásné výhledy. Do letoviska Pigadia, jehož hlavní dominantou je přístav, se lze vydat i pěšky - podél moře nebo po silnici, vzdálenost je cca 1 km (cca 10-15 minut procházkové chůze). Zde naleznete spoustu restaurací, kaváren, cukrárny, rychlé občerstvení, minimarkety, supermarkety, obchody s tradičními suvenýry, lékárny, bankomat i noční kluby. Doporučujeme si pronajmout auto a poznat ostrov důkladně. Tip na výlet: nejznámější letovisko na ostrově Amoopi s krásnými plážemi - jízdenka z Pigadie vyjde na cca 2€/cesta (několikrát denně) nebo pláž Kyra Panagia (cca 3€/cesta - jezdí jen 3x týdně - v sezóně 2016 úterý, středa a sobota) nebo Lefkos (cca 4,80€/cesta - několikrát do týdne). Dále doporučujeme navštívit ruiny raně křesťanské baziliky Agia Fotini z 5-6. stol. n. l.; patří k nejlépe zachovaným památkám na ostrově a nejdete nedaleko od hotelu.

Popis objektu
v hotelu je celkem 43 pokojů (1-, 2 lůžkových s možností 1 přistýlky). Všechny pokoje jsou vybaveny menší koupelnou se sprchovým koutem WC, klimatizací, fénem, telefonem TV se satelitním příjmem, chladničkou a balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, okolí nebo moře (boční a přímý výhled) - viz ceny těchto výhledů na webu. Trezor na recepci za poplatek (cca 10€/týden). Ubytování pro 1 osobu je možné na pokoji s neobsazeným lůžkem. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení
recepce, salónek s TV se satelitním příjmem, knihovnička, výtah, vnitřní bar (jen na nepříznivého počasí), restaurace, kde jsou podávány snídaně, prostorná veranda s krásným výhledem, kavárna, snackbar u pláže. Zahrada, parkoviště. Wifi v areálu hotelu zdarma.

Stravování
formou snídaní - rozšířený kontinentální bufet.

Sport a zábava
stolní tenis (zdarma), slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 6€/set/den).

Výhody
výborná poloha

Popis ubytování:
V klidnější části hlavního města Pigadia stojí uprostřed zahrady původní, tradiční, rodinný hotel Lymiatis Beach. Jeho největší předností je jeho poloha přímo na krásné písečné pláži s krásným výhledem na Egejské moře. Samotné pulzující centrum Pigadie s přístavem je vzdáleno necelý kilometr, ale již v bezprostřední blízkosti hotelu se nacházejí obchůdky, taverny a bary. Tradičně zařízené 2-3 lůžkové pokoje mají balkony orientované na okolí, za příplatek možnost pokoje s bočním i přímým výhledem na moře. Na pláži je hotelový snack bar a taverna, kde si můžete vychutnávat drinky i speciality řecké kuchyně. Hotel je ideální volba pro ty, kteří po denním lenošení na pláži rádi vyrazí za večerní zábavou a preferují stravování ve skvělých místních tavernách.  

kategorie:
***+

Kapacita:
43 pokojů

Pláž:
přímo na krásné písečné pláži, ve vstupu do vody smíšená s oblázky

Vybavení / Sport / Zábava:
recepce • výtah • WiFi v lobby a společných prostorách (zdarma) • parkoviště • trezor na recepci (za poplatek) • restaurace • snack bar • TV koutek • lehátka a slunečníky na pláži za poplatek • stolní tenis • půjčovna aut • prádelna (za poplatek )

Ubytování / Vybavení:
tradičně zařízené pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky • klimatizace (zdarma) • TV • menší koupelna (sprcha, WC) • lednička • balkon nebo terasa s výhledem do okolí, s bočním nebo fantastickým primát výhledem na moře

Stravování:
rozšířené kontinentální snídaně formou bufetu

Cena zahrnuje:
zpáteční letenku PRAHA – KARPATHOS – PRAHA, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí se stravou dle výběru klienta a v souladu se smluvně dohodnutými podmínkami, úklid (ve studiích a apartmánech je úklid a výměna ložního prádla na začátku pobytu, v ostatních ubytovacích zařízeních podle vlastních předpisů), spotřebu vody a energie, služby delegáta CK , pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek (CK si vyhrazuje právo na jeho aktuální úpravu dle Všeobecných smluvních podmínek ČL.II.).

Nepovinné příplatky:
komplexní cestovní pojištění 62,- Kč/os./den
Popis:
Hotel s ideální polohou a krásným výhledem na Egejské moře je postaven na nádherné písečné pláži.Přístav a centrum města je ve vzdálenosti cca 1 km, supermarket asi 500 m, minimarket pouhých 50 m. V blízkosti hotelu se nachází byzantský kostel Aghia Fotini a jeskyně Poseidon v oblasti Kyra Panagia. Doporučujeme klientům, kteří hledají krásné koupání a blízkost města.  

Informace k ubytování:
dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě do 13 letsociální zařízení (WC, sprcha)klimatizace, lednice, SAT/TV 
balkon nebo terasapřímý výhled na moře za příplatek (viz ceník)

Vybavení a služby:
recepce, Wi-Fi ve společných prostorách zdarmatrezor na recepci (za poplatek cca 1,5 €/den)snack bar, bar, restauraceTV koutek, stolní tenislehátka a slunečníky na pláži za poplatek

Cena zahrnuje:
Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!
Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.Cena zahrnuje:letenku Praha - Karpathos - Praha vč. všech poplatkůtransfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpětubytovánísnídaněslužby delegáta v místě pobytu

Další ubytovací kapacity v letovisku Pigadia

Hotel Lymiatis Beach není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Pigadia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Karpathosu i v následujících objektech střediska Pigadia: Afoti Beach, Akti, Alimounda Mare, Blue Bay, Iolkos, Irene, Iris, Konstantinos Palace, Ladis, Miramare Bay, Oceanis, Panorama, Regina, Seven Stars.