-

Dovolená Karavados - hotely

Karavados Beach

Náhled objektu Karavados Beach, Karavados, ostrov Kefalonia, Řecko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Karavados a na ubytování v hotelu Karavados Beach budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Kefalonii, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Sunrise Inn

Náhled objektu Sunrise Inn, Karavados, ostrov Kefalonia, Řecko
Turisty vyhledávaný Hotel Sunrise Inn je perfektní možností, jak v prázdninovém resortu Karavados prožít za přiznivé ceny pohodovou a samozřejmě odpočinkovou letní dovolenou a strávit u moře na Kefalonii příjemný čas relaxace

Dovolená Karavados - informace

Prázdninové středisko Karavados se nalézá téměř 2 kilometry od pobřeží v jižní části řeckého ostrova Kefalonia. Asi 5 kilometrů východně odtud leží známé turistické středisko Lourdas a do resortu Svoronata je to z obce Karavados necelých 10 kilometrů západním směrem.

Dovolená Karavados - fotografie

Protože se Karavados nachází jen přibližně 12 kilometrů od mezinárodního letiště na ostrově Kefalonia, turisté budou muset po příletu absolvovat jen necelou půlhodinu trvající transfer na své ubytování. Protože je Karavados vnitrozemskou vesničkou, většina zdejších ubytovacích zařízení je situována přímo na pobřeží asi 2 kilometry od centra.

Zdejší hotely byly postaveny nedaleko od pláží, které mají v Karavados většinou povrch z jemných oblázků a do moře se svažují pouze pozvolna. To je dobrou zprávou pro méně zdatné plavce a též rodiče malých dětí, neboť se v Karavados nemusejí obávat, pustit své ratolesti koupat do moře zcela samotné a užívat si na dovolené v Řecku slunečných dnů na pláži.

Dovolená Karavados - fotografie

Letní dovolená v Karavados je oblíbená i mezi milovníky šnorchlování, neboť ti zde mají na poměrně členitém pobřeží, a to zejména ve větší vzdálenosti od hotelů, možnost poznávat taje podmořského života podél skalnatých břehů. Dovolená v prázdninovém letovisku Karavados bude také vyhovovat všem turistům, kteří si chtějí odpočinout od všedních pracovních dní a prožít svou dovolenou na řeckém ostrově Kefalonia v letovisku, které leží stranou hlavního turistického ruchu, a jeho charakteristikou je především poklidný způsob života a nenucená atmosféra.

Kam jinam na Kefalonii na dovolenou?

Karavados není jediným místem, kde se dá prožít na Kefalonii příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Argostoli, Karavomilos, Kounopetra, Lassi, Lixouri, Lourdas, osada Xi, Poros, Skala, Svoronata, Vrahinari.

Další sekce katalogu Karavados, ostrov Kefalonia

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Karavados, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Karavados. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Karavados jsou prezentovány v sekci Karavados first minute.