Hotel Petani Bay, Lixouri

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko


Místo Lixouri

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Petani Bay - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace, wellness
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Pojištění Basic ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Poloha
Hotel Petani Bay je vzdáleno od letoviska Lixouri - Agia Telki asi 14 kilometrů, letiště se nachází 42 kilometrů od hotelu. Písečná pláž Petani Beach s pozvolným oblázkovým vstupem do moře je asi 2 kilomenty od hotelu.

Popis hotelu
Elegantní hotel pouze pro dospělé se nachází na západním pobřeží ostrova nad malebným zálivem lemovaným zelenými svahy. Díky poloze ve svahu jsou z hotelu nádherné výhledy na západ slunce a Jónské moře. Hotelová restaurace Thea klade velký důraz na tradiční receptury a kvalitní místní suroviny, především čerstvé ryby. Kromě relaxace u bazénu nebo na pláži si můžete dopřát i masáže. V dosahu hotelu se nabízí řada aktivit jako rybaření, projížďky na koních nebo cykloturistika. Ideální volba pro romantickou dovolenou nebo svatební cestu. Hotel akceptuje ubytování osob od 16 let.

Pláž & Bazény
infinity bazén se sluneční terasou, lehátka a slunečníky bez poplatku, písečná pláž s oblázkovým vstupem do moře 2 km od hotelu

Vybavení hotelu
restaurace Thea, snack bar, pool bar kadeřnictví, manikúra, masáže knihovna

Ubytování
klimatizované dvoulůžkové suity s možností přistýlky koupelna s WC, vysoušeč vlasů kuchyňský kout s jídelním stolem, ledničkou a mikrovlnnou troubou SAT/TV, DVD , telefon, trezor, wifi balkón nebo terasa

Stravování
snídaně formou bufetu

Sport & zábava
možnost pronájmu soukromých lodí

Internetové připojení
wifi bez poplatku v celém areálu

Relaxace & Wellness
masáže, manikúra, kadeřnictví

Popisy pokojů
Superior junior suita výhled na bazén/ na mořeInteriér 40 m², prostorné suity nacházející se v přízemí, ložnice s dvoulůžkem a kuchyňským koutem, rozkládací pohovka, koupelna s WC, balkón. Max. obsazenost 3 osoby.Superior junior suita panoramatický výhled na mořeInteriér 40 m², prostorná suita se nachází v nejvyšším patře budovy, ložnice s dvoulůžkem a kuchyňským koutem, rozkládací pohovka, koupelna s WC, balkón. Max. obsazenost 3 osoby.Executive junior suita panoramatický výhled na mořeInteriér 42 m², prostorné suity se nachází v prvním patře, ložnice s dvoulůžkem a kuchyňským koutem, pohovka, koupelna s WC, balkón. Max. obsazenost 3 osoby.Superior suita panoramatický výhled na mořeInteriér 60 m², suity s oddělenou ložnicí a obývací částí s kuchyňským koutem, pohovka, koupelna s WC, balkón. Max. obsazenost 3 osoby.Deluxe suita panoramatický výhled na mořeInteriér 60 m², suity s oddělenou hlavní ložnicí s dvoulůžkem a obývací částí s pohovkou, kuchyňský kout, koupelna s WC, dva balkóny. Max. obsazenost 3 osoby.

Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Kefalonia- Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,asistenci delegáta,základní pojištění ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Cena nezahrnuje
transfery

Další ubytovací kapacity v letovisku Lixouri

Hotel Petani Bay není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Lixouri se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Kefalonii i v následujících objektech střediska Lixouri: Apolafsi, Nana, Sea Breeze, Summery, Zoi.