Studio / Apartmán Ilena, Acharavi

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Acharavi

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Ilena leží v letovisku Acharavi Korfu, pouhých 200 metrů od pláže. Ventrum letoviska je v docházkové vzdálenosti. Nabízí ubytování s vlastním stravováním a balkonem s výhledem na Jónské moře, na bazén nebo do zahrady. Ilena se nachází 36 km od mezinárodního letiště Korfu a 35 km od hlavního města Korfu. V okruhu 500 metrů od hotelu, hosté najdou restaurace a obchody.

Vybavení hotelu:
V hotelu je recepce, bazén, dětský bazén, bar, internetové připojení ( za poplatek) a parkoviště.

Vybavení pokoje:
Jednoduše zařízená, studia a apartmány Ilena mají kuchyňský kout s jídelní částí. Každá jednotka je vybavena lednicí, elektrickou troubou a satelitní TV. V koupelně je vana nebo sprcha a nechybí fén.

Pláž a plážový servis:
Pláž je vzdálena cca 200 metrů od hotelu.

Pro děti:
Dětský bazén

Služby za poplatek:
Nabídku služeb za poplatek obdržíte po příjezdu do hotelu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Acharavi

Studio / Apartmán Ilena není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Acharavi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Acharavi: Acharavi Beach, Century Resort, Claire, Corifo Village, Gelina Village and Resort, Ionian Princess, Kormoranos, Marie, Pelagia.