Studio / Apartmán Vila Pelagie, Acharavi

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Acharavi

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Ubytování
2-lůžková studia s možností přistýlky, vybavená kuchyňka s ledničkou, WC, sprcha, TV, klimatizace v ceně, balkon s výhledem na moře. 4-lůžkový apartmán – 2 oddělené ložnice, vybavená kuchyňka s ledničkou, WC, sprcha, TV, klimatizace v ceně, balkon s výhledem na moře.

Místo
Vila Pelagie – přímo na pláži v centrální části Acharavi, na klidném místě. Všechny byty mají přímý výhled na moře. Přímo naproti vile se v dálce tyčí překrásné albánské pohoří Dinarid a západním směrem soustroví Othoni. Vhodné pro rodiny s dětmi a klienty všech věkových kategorií, díky své poloze přímo na pláži.

Letovisko
Letovisko Acharavi * Celková délka pláže je přes 8 kilometrů a vzhledem ke své délce nabízí jak rušná místa, tak klidné až osamělé úseky. V Acharavi je velké množství restaurací, barů, diskoték, supermarketů a obchodů. V oblasti je také řada bazénů se sladkou vodou, které jsou volně přístupné návštěvníkům. Acharavi se nachází na úpatí hory Pantokrator 906 m.n.m.a okolní, mírně zvlněná krajina je vhodná jak pro cyklistické výlety podél pobřeží, tak pro pěší turistiku. V blízkosti se nachází poloslané jezero Antinioti známé z Durrellových knih. V letovisku se nachází vodní zábavný park Hydropolis. Letovisko Acharavi je poměrně mladá vesnička, nicméně její historie sahá až do prehistorického období zhruba 3 tisíce let př. n. l. V okolí zde byly nalezeny jedny z nejstarších pozůstatků původního osídlení - prehistorické památky jsou uloženy v archeologickém muzeu ve městě Kerkyra, velmi zajímavé jsou zbytky římských lázní, na které návštěvníky upozorňuje informační cedule. Letovisko je vhodné pro všechny věkové kategorie, nachází na severním pobřeží ostrova Korfu s úžasným výhledem na albánské pohoří Dinarid a západním směrem na soustroví Othoni......

Další ubytovací kapacity v letovisku Acharavi

Studio / Apartmán Vila Pelagie není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Acharavi se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Acharavi: Acharavi Beach, Century Resort, Claire, Corifo Village, Gelina Village and Resort, Ionian Princess, Kormoranos, Marie, Pelagia.