Hotel Blue Sea, Agios Georgios (jih)

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 9.890 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Slevy a výhody:
AKCE 10.000 Kč IHNED NA VAŠI DOVOLENOU
Platí pro autokarové nebo letecké zájezdy. Bližší podmínky akce naleznete na www.kovotour.cz. Objednejte zájezd pomocí odkazu "Objednat".

Poloha:
oblíbený rodinný hotel s nádhernou zahradou je situován v populární jihozápadní části ostrova v letovisku Agios Georgios Agrarades. Hotel je vzdálen pár minut chůze od centra vesničky Agios Georgios. Letovisko se nachází ve vzdálenosti 30 km od hlavního města Kerkyra.

Vybavenost:
recepce, restaurace, pool bar, WiFi v prostorách recepce (zdarma), internetový koutek s přístupem na internet (za poplatek), lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), dětský bazén, terasa.

Ubytování:
dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s balkonem nebo terasou, vlastní soc. zařízení, TV, dětská postýlka na vyžádání (zdarma), klimatizace (za poplatek).

Stravování:
POLOPENZE - snídaně a večeře formou švédských stolů.

Pláž:
písečná pláž cca 200 m od hotelu. Pláž je oceněna Modrou vlajkou za kvalitu a čistotu moře a pláže. Plážový servis za poplatek (cca 5 €).

Sport a zábava:
bazén, dětské hřiště, široká škála vodních sportů a atrakcí na pláži - jízda na banánu, paragliding, vodní skútry, šlapadla a další (vše za poplatek). Možnost pronájmu kol. Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA.

Náš názor:
hotel doporučujeme především klientům, kteří upřednostňují klidnou dovolenou v příjemném rodinném prostředí v blízkosti pláže. Možnosti posezení v blízkých tavernách a barech.

Cena za osobu zahrnuje:
7/14x ubytování, 7/14x polopenzi, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Cena nezahrnuje:
pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 490 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz)

Poznámka:
příplatek za neobsazené lůžko / jednolůžkový pokoj +9 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +11 990 Kč/os.
Poloha:
Menší ale příjemný hotel se nachází v letovisku Agios Georgios, pouhých pár metrů od centra s obchůdky a restauracemi. V blízkosti hotelu je krásná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. V areálu je pěkný bazén, restaurace a bar. Doporučujeme navštívit místní taverny a restaurace. Ochutnávání místních specialit bude jistě nezapomenutelným zážitkem. POLOHA HOTELU: centrum letoviska Agios Georgios cca 150 m, hlavní město Korfu cca 25 km, letiště cca 25 km

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří: vstupní hala s recepcí, bezpečnostní schránky na recepci (za poplatek), hlavní restaurace, bar, venkovní bazén, dětský bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětské hřiště

Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní koupelna, WC, klimatizace (za poplatek), lednička (za poplatek), bezpečnostní schránka (za poplatek), balkón nebo terasa
Poloha objektu:
Příjemný menší rodinný hotel (42 pokojů) umístěn v centru známého letoviska Agios Georgios, v bezprostřední blízkosti se nachází restaurace, obchůdky se suvenýry, bary, taverny. Cca 27 km od hlavního města Kerkyra, autobusová zastávka cca 150 m od hotelu.

Vybavení hotelu:
Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, trezory (za poplatek) směnárna, bar, TV místnost, restaurace s terasou, snack bar a bar u bazénu, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén, dětské hřiště,  malá zahrada a parkoviště.

Vybavení pokojů:
DR: koupelna/WC, klimatizace za poplatek, TV/sat., telefon, trezor za poplatek, balkon nebo terasa.

Stravování:
Snídaně formou bufetu. Možnost přikoupení večeře, formou menu.

Sportovní vyžití:
Cca 150 m od menší písečné pláže s pozvolnym vstupem do moře. Cca 450 m od hotelu se nachází známá „Zlatá“ pláž oceněná Modrou vlajkou EU za kvalitu a čistotu moře a pláže. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Pro děti:
Vodní sporty na pláži za poplatek

Program All Inclusive:
Dětský bazén, dětské hřiště.

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Georgios (jih)

Hotel Blue Sea není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Georgios (jih) se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Georgios (jih): Antonis, Bruskos, George, Golden Sands, Saint George Palace, Sandy Beach.