Hotel Aurora, Agios Ioannis Peristeron

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu


Strava Snídaně, Polopenze

Ceny za osobu od 10.390 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Aurora - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace
Poloha:
Hotel rodinného typu se nachází v klidné oblasti Agios Ioannis Peristeron v severovýchodní části ostrova. V rámci hotelu je klientům k dispozici bazén se zahradou, restaurace a beach bar na hotelové pláži. Rušnější letovisko Benitses je dosažitelné prostřednictím místní autobusové dopravy. Ubytování je vhodné pro všechny věkové kategorie. POLOHA HOTELU: v centru oblasti Agios Ioannis Peristeron, hlavní město Korfu cca 10 km, letiště cca 10 km

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří: recepce, bezpečnostní schránky (za poplatek), možnost Wi-fi připojení, restaurace, pool bar, beach bar, venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma), sluneční terasa


Vybavení pokoje:
Dvoulůžkové pokoje, vlastní koupelna, WC, TV, klimatizace, možnost Wi-fi připojení, lednička, balkón nebo terasa
Poloha objektu:
Hotel v srdci klidné oblasti Agios Ioanis Peristeron, centrum s obchody Benitses 2,5 km, hlavní město Korfu 15 km (spojení linkovým autobusem), letiště 14 km.

Vybavení hotelu:
Vstupní hala s recepcí, bar, restaurace. Venku bazén, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, bar u bazénu, krásná zahrada.

Vybavení pokojů:
[DRGV]: koupelna/WC, TV/sat., klimatizace za poplatek, lednička, trezor, telefon, balkon, výhled do zahrady. [DRSV]: viz DRGV, výhled na moře.

Stravování:
Snídaně a večeře formou bufetu.

Sportovní vyžití:
Od pláže oddělen pouze pobřežní komunikací. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, beach bar na pláži.

Program All Inclusive:
Dětská postýlka zdarma (na vyžádání)

Další ubytovací kapacity v letovisku Agios Ioannis Peristeron

Hotel Aurora není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Agios Ioannis Peristeron se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Agios Ioannis Peristeron: Corfu Belvedere, Corfu Senses Resort, MarBella Corfu, Marbella Nido, Primasol Louis Ionian Sun.