Hotel Corfu Maris Bellos, Benitses

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Benitses

Strava All inclusive

Ceny za osobu od 13.776 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Hotel Corfu Maris Bellos - vybavení

bazén, připojení k Internetu, u pláže, klimatizace
  • EXKLUZIVNĚ v naší nabídce
  • z větší části zrekonstruovaný hotel - pokoje postupně projdou kompletní rekonstrukcí
  • všechny pokoje s výhledem na moře


EXKLUZIVNĚ v naší nabídce. z větší části zrekonstruovaný hotel - pokoje postupně projdou kompletní rekonstrukcí. Všechny pokoje s výhledem na moře.cca 3 km od letoviska Benitses s možnostmi pro nakupování. Autobusové spojení do letoviska Benitses a hlavního města Korfu. Letiště cca 12 km.

přímo na vlastní pláži. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

recepce se společenským prostorem, restaurace a bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Plážové osušky na kauci.

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A/E1A/E2A/E3A): cca 25 m2, sat. TV, klimatizace, chladnička, trezor, WC, vana nebo sprcha, balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Rodinné pokoje (A2F/E2F): cca 26 m2, palanda, balkon s výhledem na moře, jinak jako E2A.all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. 14.30 - 18.00 h. snacky, zmrzlina pro děti, 16.00 - 17.00 h. káva, čaj a zákusky. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 23.00 h,

Za poplatek
různé vodní sporty na pláží v letovisku Benitses (cca 3 km).

WiFi v hotelové hale zdarma.

dětské hřiště, dětský bazén.

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 3.

pro cesty od ledna 2018 je zavedena povinná platba pobytové taxy v rozmezí cca 0,5 € - cca 4 €/pokoj/noc. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

Na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“. Venkovní vybavení a služby hotelu mohou být během zimního období omezeny - v závislosti na počasí/sezoně.Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací (více na http://www.ckneckermann.cz/connected-service.html ), kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Další ubytovací kapacity v letovisku Benitses

Hotel Corfu Maris Bellos není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Benitses se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Benitses: Benitses Bay View, El Greco, Grande Mare Hotel & Wellness, Karina, Potamaki, Primasol Ionian Sea.