Hotel Orange Groove, Benitses

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Benitses

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Krásný apartmánový komplex se nachází ve známém letovisku Benitses, které leží na zeleném východním pobřeží Korfu. Hlavní město od letoviska je vzdáleno cca 12km. I přes turistickou oblíbenost Benitses si oblast zachovává svou tradiční atmosféru i kouzlo. Oficiální kategorie je 4*, prodejní je 3*.

Vybavení hotelu:
Bazén se slunečníky a lehátky.

Vybavení pokoje:
V tomto komplexu nabízíme ubytování: Suite pro 2 - 4 osoby Villa pro 4 -5 osob Všechny typy ubytování mají vybavený kuchyňský kout (toustovač, varná deska, nádobí, kávovar atd.), balkon nebo terasu. K dispozice jsou i pokoje pro osoby s omezenou pohyblivosti - Apartmány pro 2 osoby AMEA

Pláž a plážový servis:
Nejbližší pláž je vzdálena cca 200 m.

Služby v ceně:
Wi-Fi., Trezor ve Vilách a Suitách.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Poznámka:
http://www.orangegrove.gr/

Povolená hmotnost zavazadla::
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Benitses

Hotel Orange Groove není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Benitses se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Benitses: Benitses Bay View, Corfu Maris Bellos, El Greco, Grande Mare Hotel & Wellness, Karina, Potamaki, Primasol Ionian Sea.