Hotel Ikos Dassia Resort, Dassia

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Dassia

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha
hotel leží asi 20 min. jízdy od mezinárodního letiště Korfu, u 400 m dlouhé písčité pláže.


Vybavení
7 restaurací a la carte (nutná rezervace), kde jsou nabízena vybraná vína, bufetová restaurace, pokojový servis, 5 barů (hlavní, na pláži, u bazénu, aj.), pořádají se zábavní programy, živá hudba, 7 bazénů, lehátka a slunečníky u bazénů i na pláži, lázně (nutná rezervace): parní lázeň, sauna, vnitřní bazén, fitness, za poplatek - procedury, kadeřník, manikúra, kosmetika, masáže. Oddělené části pro návštěvníky nad 16 let (část pláže, lázně, část hlavní restaurace, 2 bazény). 2 tenisové kurty, aerobik, košíková, plážový volejbal a plážový tenis, jóga, kánoe/šlapadla 20 min. denně, pilates, stolní tenis, windsurfing 1 hodina/pobyt, zumba aj.


Ubytování
asi 400 pokojů a suit se nachází ve 2 hlavních budovách a vilkách/bungalovech. Pokoje různých velikostí mají výhled na moře, vnitrozemí nebo zahradu, balkon, koupelnu/WC, WiFi, telefon, TV, DVD/CD přehrávač, vybavení na přípravu kávy/čaje, minibar, fén, trezor, klimatizaci. Typ promo, superior, junior suita, rodinný pokoj (2 ložnice), panorama junior suita (terasa/zahrada), suita s 1 ložnicí (balkon či terasa/zahrada). Přistýlky jsou řešeny zpravidla formou pohovky nebo rozkládacího lůžka. Ikos Deluxe Collection: je speciální program pro velmi náročné klienty, který nabízí za odpovídající ceny vyšší služby, výhody, speciálně umístněné ubytování atd.


Informace o stravování
All inclusive: plná penze formou bufetu/servírovaná (dle nabídky v jednotlivých restauracích, některé restaurace vyžadují rezervaci), výběr vín z vlastního vinného sklepa, svačiny, odpolední káva/čaj, zákusky/zmrzlina, místní nápoje i výběr mezinárodních nápojů v barech (min. jeden otevřen v období 10.00-02.00 hod.), minibar, trezor na pokoji, lehátka a slunečníky na pláži i u bazénů, stolní tenis, šipky, živá představení, vodní aerobik, deskové hry, knihovna, plážový volejbal, sportovní aktivity, fitness (od 16 let), tenisové kurty (rezervace nutná), horská kola (rezervace nutná), nemotorizované vodní sporty.


Doporučení pořadatele
Nový luxusní resort s krásnými výhledy na Jónské moře leží v klidném prostředí a je vhodný pro náročné klienty.

Další ubytovací kapacity v letovisku Dassia

Hotel Ikos Dassia Resort není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Dassia se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Dassia: Amalia, Dassia Beach, Dassia Chandris, Elea Beach, Grecotel Corfu Imperial, Grecotel Daphnila Bay Thalasso, Livadi Nafsika, Magna Graecia, Primavera, Stelios Residence.