-

Dovolená Kontokali - hotely

Kontokali Bay Resort & Spa

Náhled objektu Kontokali Bay Resort & Spa, Kontokali, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Kontokali a na ubytování v hotelu Kontokali Bay Resort & Spa budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Korfu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Dovolená Kontokali - informace

Kontokali je letovisko na malém výběžku na východním pobřeží ostrova Korfu, ležícím ve vzdálenosti asi 7 kilometru od hlavního města ostrova Kerkyra. Nalézá se ve známé oblasti, kde turisté s oblibou pobývají v takových letoviscích, jako je Gouvia, Limni, Komeno, Dassia, Ipsos a další.

Dovolená Kontokali - fotografie

Vesnička Kontokali je klidným letoviskem, kde se bude dovolená líbit všem turistům, kteří si chtějí pobyt na ostrově Korfu užít stranou hlavního turistického ruchu a před rušnými letovisky dávají přednost poklidnějším prázdninovým střediskům.

V Kontokali nechybí obvyklá turistická vybavenost a vedle několika restaurací a kaváren, do kterých je možné zajít na něco dobrého z vynikající řecké kuchyně, tady mají jeho návštěvníci k dispozici i několik barů a kaváren, do nichž je možné zajít na posezení nad šálkem kávy či ostřejšího drinku.

Dovolená Kontokali - fotografie

Hlavním důvodem pro cestu do Kontokali a prožití své letní dovolené u moře v Řecku právě v této části Korfu obvykle bývá zdejší pláž. Její kvality potvrzuje několikeré ocenění modrou vlajkou za kvalitu a čistotu a díky pozvolnému vstupu do moře je vhodným místem pro koupání malých dětí a také neplavců. Zájemci si tady mohou vypůjčit lehátka a slunečníky a na pláži v Kontokali jsou k dispozici též sprchy a toalety. Kousek od pláže je možné zajít na rychlé občerstvení do plážového baru a jedné taverny.

Oblíbeným výletním místem turistů, trávicích svou dovolenou v Kontokalu, je samozřejmě hlavní město ostrova Kerkyra. S tím má Kontokali velmi dobré autobusové spojení a cesta trvá jen necelou půlhodinku. S třicetiminutovým transferem tak musí počítat též ti z turistů, kteří na ostrov Korfu přilétají letadlem, a po příletu, respektive před odletem, je čeká transfer z nebo do ubytování v Kontokali.

Kam jinam na Korfu na dovolenou?

Kontokali není jediným místem, kde se dá prožít na Korfu příjemná dovolená a turisté sem přilétají relaxovat a užít si slunce a moře. Aktuálně si s námi můžete odletět odpočinou na dovolenou do Řecka i na následujících místech: Agios Georgios (jih), Agios Georgios Pagon, Agios Gordios, Agios Ioannis Peristeron, Agios Petros, Agios Spyridon, Agios Stefanos (Korfu), Agnos, Acharavi, Arillas, Barbati, Benitses, Dassia, Ermones, Glyfada, Gouvia, Ipsos, Kalami (Korfu), Kanoni, Kassiopi, Kavos, Kerkyra, Komeno, Lefkimi, Liapades, Messonghi, Moraitika, Nissaki, Paleokastritsa, Pelekas, Perama, Roda, Sidari.

Další sekce katalogu Kontokali, ostrov Korfu

Dovolená se slevou na poslední chvíli v letovisku Kontokali, která je právě teď v nabídce, je k nalezení v sekci last minute Kontokali. Aktuálně nabízená dovolená se slevou za včasnou rezervaci či nejrůznější předsezónní akce do střediska Kontokali jsou prezentovány v sekci Kontokali first minute.