-

Dovolená Kontokali - hotely

Kontokali Bay Resort & Spa

Náhled objektu Kontokali Bay Resort & Spa, Kontokali, ostrov Korfu, Řecko
Vybavení:
Poleťe na dovolenou k moři do oblíbeného letoviska Kontokali a na ubytování v hotelu Kontokali Bay Resort & Spa budete skutečně jen kousek od pláží a dalších míst na Korfu, která jsou ke koupání v místním prohřátém moři ideální

Dovolená Kontokali - informace

Kontokali je letovisko na malém výběžku na východním pobřeží ostrova Korfu, ležícím ve vzdálenosti asi 7 kilometru od hlavního města ostrova Kerkyra. Nalézá se ve známé oblasti, kde turisté s oblibou pobývají v takových letoviscích, jako je Gouvia, Limni, Komeno, Dassia, Ipsos a další.

Dovolená Kontokali - fotografie

Vesnička Kontokali je klidným letoviskem, kde se bude dovolená líbit všem turistům, kteří si chtějí pobyt na ostrově Korfu užít stranou hlavního turistického ruchu a před rušnými letovisky dávají přednost poklidnějším prázdninovým střediskům.

V Kontokali nechybí obvyklá turistická vybavenost a vedle několika restaurací a kaváren, do kterých je možné zajít na něco dobrého z vynikající řecké kuchyně, tady mají jeho návštěvníci k dispozici i několik barů a kaváren, do nichž je možné zajít na posezení nad šálkem kávy či ostřejšího drinku.

Dovolená Kontokali - fotografie

Hlavním důvodem pro cestu do Kontokali a prožití své letní dovolené u moře v Řecku právě v této části Korfu obvykle bývá zdejší pláž. Její kvality potvrzuje několikeré ocenění modrou vlajkou za kvalitu a čistotu a díky pozvolnému vstupu do moře je vhodným místem pro koupání malých dětí a také neplavců. Zájemci si tady mohou vypůjčit lehátka a slunečníky a na pláži v Kontokali jsou k dispozici též sprchy a toalety. Kousek od pláže je možné zajít na rychlé občerstvení do plážového baru a jedné taverny.

Oblíbeným výletním místem turistů, trávicích svou dovolenou v Kontokalu, je samozřejmě hlavní město ostrova Kerkyra. S tím má Kontokali velmi dobré autobusové spojení a cesta trvá jen necelou půlhodinku. S třicetiminutovým transferem tak musí počítat též ti z turistů, kteří na ostrov Korfu přilétají letadlem, a po příletu, respektive před odletem, je čeká transfer z nebo do ubytování v Kontokali.

Kam jinam na Korfu na dovolenou?