Aparthotel Flamingo, Moraitika

Typ ubytování Aparthotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Moraitika

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha a popis:
Rodinné ubytování se nachází v klidné lokalitě, cca 1 km od centra letoviska Moraitika. Mezinárodní letiště je vzdáleno 21 km a hlavní město Kerkyra je vzdáleno 25 km. Flamingo Apartments je ideální volbou pro rodiny a páry, hledají relaxaci a radostnou dovolenou.

Vybavení hotelu:
Pro hosty je zde k dispozici úschovna zavazadel, venkovní bazén, zahrada, bar u bazénu, dětská část bazénu, Wi-fi připojení zdarma, grill, parkoviště.

Vybavení pokoje:
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchou, klimatizací (za poplatek), Wi-fi připojením zdarma, menším kuchyňským koutem, mini ledničkou, vysoušečem vlasů, balkonem nebo terasou s výhledem na bazén nebo do zahrady.

Pláž a plážový servis:
Písečná pláž je vzdálena 1,2 km od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek

Pro děti:
Dětská část bazénu

Sport a zábava:
venkovní bazén, možnosti zábavy v centru letoviska

Služby za poplatek:
Lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu.

Storno podmínky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE

Cena nezahrnuje:
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Další ubytovací kapacity v letovisku Moraitika

Aparthotel Flamingo není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Moraitika se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Moraitika: Albatros, Alkionis, Delfinia, Messonghi Beach, Nasos, Sea Bird, Seabird, Tellis, Three Star.