Hotel Fire Fly, Moraitika

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Moraitika

Strava ---

Ceny za osobu od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Slevy a výhody:
AKCE 10.000 Kč IHNED NA VAŠI DOVOLENOU
Platí pro autokarové nebo letecké zájezdy. Bližší podmínky akce naleznete na www.kovotour.cz. Objednejte zájezd pomocí odkazu "Objednat".

Poloha:
pohostinný hotel Fire Fly se nachází ve vesničce Moraitika, 20 km jižně od města Kerkyra, na východním pobřeží ostrova. Hotel je situován v zářivě zelené olivové zahradě, pouhých 100 m od písečné pláže a 200 m od centra Moraitiky. Hotel nabízí klidnou a pohodlně strávenou dovolenou.

Vybavenost:
recepce, klasická řecká restaurace s tradiční kuchyní, cafe & coctail bar, prostorné zahrady s houpacími sítěmi a posezením.

Ubytování:
dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky s balkonem, klimatizace (za poplatek), vlastní soc. zařízení, lednička, kuchyňka (včetně vařiče), SAT TV.

Stravování:
SNÍDANĚ - rozšířená kontinentální snídaně.

Pláž:
krásná písečná pláž se nachází 100 m od hotelu.

Sport a zábava:
ideální místo pro strávení příjemné a krásné dovolené pro všechny věkové kategorie.

Cena za osobu zahrnuje:
7x/14x ubytování, 7x/14x snídani, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní poplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Cena nezahrnuje:
pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 490 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz)

Poznámka:
příplatek za neobsazené lůžko / jednolůžkový pokoj +7 990 Kč/týden, příplatek za 2. týden +12 990 Kč/os.

Další ubytovací kapacity v letovisku Moraitika

Hotel Fire Fly není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Moraitika se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Moraitika: Albatros, Albatros Cooee, Alkionis, Apartmány Marina, Delfinia, Green Island, Messonghi Beach, Nasos, Sea Bird, Seabird, Tellis, Three Star.