Hotel Green Island, Moraitika

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Moraitika

Strava Polopenze

Ceny za osobu od 12.290 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení
Poloha
Hotel leží v jihovýchodní části ostrova Korfu nedaleko centra oblíbeného letoviska Moraitika, 23 km od letiště v Kerkyře. V blízkosti hotelu jsou obchody a restaurace.

Vybavení
Jednoduchý hotel vhodný pro nenáročné klienty, kteří dávají přednost dovolené v příjemném prostředí a v blízkosti moře. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, lobby bar, bar u bazénu, restaurace, WiFi připojení. Možnost pronájmu čtyřkolek, motocyklů a automobilů v centru letoviska (cca 300 m).

Pokoje
Účelně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem, ledničkou, telefonem, balkónem nebo terasou. Ve standardních pokojích možnost jedné přistýlky.

Pláž
Dlouhá písečno-oblázková pláž s křišťálově čistým mořem je od hotelu vzdálena 60 metrů. Na pláži se nachází taverna. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

Sport
Venkovní bazén, vodní sporty na pláži.

Stravování
Snídaně formou kontinentálního bufetu, večeře - předkrmy a saláty formou bufetu, hlavní chod servírován.

Další ubytovací kapacity v letovisku Moraitika

Hotel Green Island není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Moraitika se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Moraitika: Albatros Cooee, Alkionis, Apartmány Marina, Cooee Albatros, Delfinia, Messonghi Beach, Nasos, Sea Bird, Seabird, Tellis, Three Star.