Hotel Angelina Hotel & Apartments, Sidari

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Sidari

Strava Polopenze, Plná penze

Ceny za osobu od 10.990 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 48%

Vybavení
Poloha:
oblíbený hotel, který byl v roce 2016 zrekonstruován, je situován v centru turistického letoviska Sidari v severozápadní části ostrova Korfu, hotel je vzdálen pouhých 200 m od vyhledávané písečné pláže Canal d´Amour nabízející romantickou kulisu zlatobílých skal. V blízké vzdálenosti hotelu se nacházejí široké možnosti večerního vyžití – restaurace, taverny, bary, kavárny, diskotéky, hudební kluby a další zábavní podniky. Letovisko Sidari je vzdáleno 42 km od letiště.

Vybavenost:
recepce, trezor na recepci (za poplatek), směnárna, restaurace, lobby bar, venkovní bazén s lehátky a slunečníky (zdarma), dětský bazén, bar u bazénu (9:00 – 18:00 hod.), WiFi.

Ubytování:
moderní dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s balkonem, vlastní soc. zařízení, LED SAT TV, telefon, kuchyňský kout se základním vybavením, lednička, trezor (za poplatek), klimatizace (za poplatek). Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování:
POLOPENZE - snídaně servírovaná s výběrem ze 2 druhů, káva nebo čaj a džus. Večeře servírovaná s výběrem ze dvou druhů každého chodu (předkrm, hlavní chod, dezert). Za příplatek možnost PLNÉ PENZE - servírovaný oběd, výběr ze 2 jídel.

Pláž:
vyhledávaná pláž Canal d´Amour nabízející nezapomenutelné okolní scenérie se nachází ve vzdálenosti 200 m, dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře ve vzdálenosti cca 250 m, lehátka a slunečníky (za poplatek).

Sport a zábava:
široká nabídka vodních sportů a aktivit na pláži (za poplatek).

Náš názor:
romantické letovisko s překrásnými okolními scenériemi, vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro jednotlivce či páry vyhledávající kombinaci odpočinku a možností večerního vyžití.

Cena za osobu zahrnuje:
7x ubytování, 7x uvedenou stravu, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.

Cena nezahrnuje:
pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let (bližší informace na www.kovotour.cz)
Od 1. 1. 2018 je v Řecku zavedena povinná pobytová taxa, platí klient na místě po nástupu na ubytování. Orientační cena cca 1,5-5 EUR/pokoj/noc dle kategorizace hotelu.

Poznámka:
příplatek za neobsazené lůžko/jednolůžkový pokoj +7 990 Kč/týden, příplatek za plnou penzi: dítě 2-13 let +1 490 Kč/týden, osoba od 13 let +2 390 Kč/týden, pobytová taxa na místě cca 1,5-5 EUR/pokoj/noc dle kategorizace hotelu.
Poloha
Nový komplex hotelových pokojů a apartmánů se nachází v centru letoviska Sidari a jen pár minut chůze od krásného pobřeží. V moderním areálu leží bazén, restaurace a pool bar. V hlavním baru se pořádají zábavné večery s živou hudbou. Okolí je ideální pro příjemné procházky a poznávání krás ostrova. Hotel s možností individuálního stravování, snídaně nebo polopenze doporučujeme klientům všech věkových kategorií. POLOHA HOTELU: v centru letoviska Sidari, hlavní město Korfu cca 42 km, letiště cca 42 km

Vybavení Hotelu
K vybavení hotelu patří: recepce, směnárna, restaurace s venkovním posezením, lobby bar, pool bar, venkovní bazén, dětský bazén (lehátka a slunečníky zdarma), sluneční terasa, zábavné večery

Vybavení pokoje
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, apartmány s kapacitou max. 4 osob, vlastní koupelna, WC, klimatizace (za poplatek), TV/ SAT, telefon, kuchyňský kout (dva vařiče, konvice, toustovač), lednice, bezpečnostní schránka (za poplatek), balkón nebo terasa

Pláž & plážový servis
Písečná pláž se nachází cca 250 m od hotelu. Proslulá pláž Canal D´Amour je vzdálena cca 200 m. Plážový servis a vodní sporty jsou k dispozici za poplatek.

Stravování
Vlastní. Možnost dokoupení snídaně - formou bufetu nebo Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře formou tříchodového menu

Pro děti
dětský bazén

Další ubytovací kapacity v letovisku Sidari

Hotel Angelina Hotel & Apartments není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Sidari se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Sidari: Dimitra Hotel Clever, Joanna, Marias Beach, Marios, Mary Joan, Olive Grove, Panorama Sidari, Smartline Mimosa, Studia Maria, Summertime.