Studio / Apartmán Studia Maria, Sidari

Typ ubytování Studio / Apartmán

Kategorie

Destinace Řecko

Oblast Ostrov Korfu

Místo Sidari

Strava Bez stravy

Ceny za osobu od 12.290 Kč

Nejvyšší aktuální sleva ---

Vybavení

Studio / Apartmán Studia Maria - vybavení

bazén, připojení k Internetu, klimatizace
Popis
Příjemná studia jsou umístěna v jednopatrovém domě v klidné části letoviska Sidari (Řecko, Korfu). Pěkná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází pouhých 20 m od studií. V celém objektu je k dispozici Wi‑Fi připojení zdarma. Centrum letoviska s množstvím obchůdků, restaurací, taveren a barů je vzdáleno asi 400 m, nejbližší obchod a restaurace pak 150 m. Nedaleko se také nachází legendami opředený Canal d’Amour („zátoka lásky“). Ve vedlejším hotelu je možnost využít bazén (podmínkou je konzumace v baru). Díky pozvolnému vstupu do moře a mělké vodě jsou studia ideální volbou nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro dvojice, které si chtějí užít krás ostrova a večerní zábavy.

Ubytování
Prostorná studia s možností 1 přistýlky, klimatizace, TV/SAT, Wi‑Fi připojení (zdarma), kuchyňský kout, lednice, koupelna a balkon nebo terasa.

Stravování
Vlastní nebo v místních tavernách. Možnost dokoupení servírovaných večeří v nedaleké restauraci (cca 200 m od studií).

Cena zahrnuje
• leteckou přepravu tam i zpět • ubytování příslušné kategorie na 7/10/11 nocí s vyznačenou stravou • letištní taxy a palivový příplatek • transfery letiště/hotel/letiště • činnost stálého delegáta

Cena nezahrnuje
• pojištění léčebných výloh a storna ERV pojišťovny (doporučujeme připlatit)


Příplatky
Jednolůžkové studio: 560 Kč/noc
Večeře dospělý: 310 Kč/noc
Večeře dítě 2–12 let: 210 Kč/noc
Snídaně: 150 Kč/noc

Doprava
Doprava do Řecka je zajištěna leteckou společností Smart Wings, typ letadla Boeing 737. Odlety jsou z Brna, Prahy a Ostravy.

Způsob prodeje
na vyžádání

Další ubytovací kapacity v letovisku Sidari

Studio / Apartmán Studia Maria není jediným objektem, do něhož cestují turisté na dovolenou do Řecka odpočinout si od všedních starostí a zažít něco mimořádného. Dovolená v letovisku Sidari se dá strávit i v dalších, určitě neméně atraktivních, objektech. Aktuálně s námi můžete být ubytováni na dovolené na Korfu i v následujících objektech střediska Sidari: Angelina Hotel & Apartments, Billy & Sandra, Dimitra Hotel Clever, Joanna, Marias Beach, Marios, Mary Joan, Olive Grove, Panorama Sidari, Smartline Mimosa, Summertime.